Bert Hellinger: Korzenie

KORZENIE – Bert HellingerKażde drzewo wznosi się od korzenia. W tym korzeniu rozpoczyna się obieg jego krwi. W nim zbierają się siły trzymające je przy życiu. Pochodzą one z głębi, w którą drzewo zapuściło korzenie.

A my ciągle zadajemy sobie pytanie: Gdzie są nasze korzenie?

Nasze życie pochodzi w pierwszym rzędzie od rodziców. To z nich powstajemy i podczas porodu wyłaniamy się na świat. Ale stoimy na końcu wielu pokoleń. Dlatego nasze korzenie sięgają głęboko, nieskończenie głęboko.Czy jesteśmy świadomi tego, jak głęboko sięgają nasze korzenie?

Wszystkie poprzedzające nas pokolenia nadal są w nas obecne, całkowicie obecne i wyznaczają sposób, w jaki możemy i musimy żyć, choć nie pojmujemy wymiaru i głębi i tego, jaki zasięg mają nasze korzenie i rozgałęzienia.

To, że te korzenie istnieją, jest w zasięgu naszego pojmowania i w zasięgu naszej percepcji.Ale za tym obrazem otwiera się inna dal, ruch z innej strony, którego doświadczamy w duszy i w naszym poznaniu.

Pozwala nam on sięgnąć korzeniami zarówno w przeszłość, jak i w przyszłość. (…)

W ustawieniach rodzin jesteśmy krok po kroku zabierani do tej dali, poza nasze obecne korzenie, do miłości i wolności, bez winy, bez pokuty, czyści i klarowni, także bez swojej przeszłości, obecni tylko z czymś wiecznym obecni, dopełnieni.  

Zapraszam na sesje indywidualne ustawień,

jeżeli potrzebujesz mojego skupienia się na Twoim temacie dłużej, poświęcenia mu czasu i rozpracowania go:

https://spaceluminous.com/kategoria-produktu/sesje/

WIĘCEJ O MNIE – IRMINA: https://spaceluminous.com/o-mnie/

WIĘCEJ INFORMACJI O KURSIE SUKCES: https://spaceluminous.com/sukces/

MAILING: Żeby dołączyć do listy mailingowej, wyślij email o treści LISTA, na adres: directionfuture.media@gmailKONSULTACJE:

Zapraszam również na konsultacje osobiste i dla biznesu.

Wszystkie sesje dostępne są na bieżąco online i przez telefon, w języku polskim i angielskim.

Istnieje możliwość zorganizowania spotkania na żywo w Krakowie, Katowicach i Łodzi, okazjonalnie też w innych miastach w Polsce i poza.

ZAPISY:

+48 576 877 236 Irmina
https://spaceluminous.com/sklep/

ฅ/ᐠ. ̫ .ᐟ\ฅ ฅ/ᐠ. ̫ .ᐟ\ฅ

#ustawieniasystemowe #ustawieniarodzinne #ustawieniarodzin #konstelacjesystemowe #berthellinger #ustawieniahellingerowskie #przodkowie #drzeworodowe #drzewożycia #korzenie #genealogia #terapiasystemowa #rozwójświadomości

Odpowiedz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *