Bertold Ulsamer: Mężczyzna vs kobieta – Reguły gry w związku

MĘŻCZYZNA VS KOBIETA – Bertold UlsamerDo czego tak właściwie służy siłowanie się pomiędzy mężczyzną i kobietą? Z pewnością jest to chęć zaimponowania drugiej osobie.

Tylko wtedy, kiedy mężczyzna okaże się silniejszy, może być on także czyimś partnerem.

Pokazał bowiem wtedy, że jest on w stanie zapewnić drugiej osobie bezpieczeństwo i stabilność. Dopiero potem kobieta może mu się oddać.Dzięki walce, która niestety, wymaga wiele wysiłku, rodzi się coś takiego jak szacunek.

Mężczyzna ma te same odczucia co kobieta. Lubi także sytuacje, kiedy zostaje do czegoś zmuszony.

Jeśli kobieta mu to ułatwia, nie jest wtedy za bardzo zadowolony, jest mu trudno zdobyć się na wyrażenie szacunku. Dlatego w takim przypadku nie powstaje żadna więź.Także mężczyźni szukają takiej kobiety, która ich prowokuje do walki. Kobietę taką potrafią szanować. Mało tego – mogą oni nawet się z nią związać.

Dlatego jeśli mówimy o walce, nie możemy używać w tym przypadku takich pojęć, jak zwycięstwo i porażka. Pojęcia te są tutaj niestosowne.

Jeśli dochodzi do związania się z drugą osobą, to przecież nie ma tutaj żadnego zwycięzcy czy też pokonanego.Także w łóżku nie ma zwycięzców i pokonanych – hm, kto chciałby tak naprawdę zostać na końcu zwycięzcą, a kto pokonanym? Mężczyzna? Kobieta? Tak więc przy opisywaniu tego typu sytuacji należy zrezygnować z takich określeń.  Zapraszam na konsultacje i szkolenia:

https://spaceluminous.com/kategoria-produktu/sesje/WIĘCEJ O MNIE – IRMINA: https://spaceluminous.com/o-mnie/

WIĘCEJ INFORMACJI O KURSIE SUKCES: https://spaceluminous.com/sukces/

MAILING: Żeby dołączyć do listy mailingowej, wyślij email o treści LISTA, na adres: directionfuture.media@gmailDLA KLIENTÓW INDYWIDUALNYCH I BIZNESOWYCH:

Zapraszam na konsultacje osobiste i dla biznesu, dostępne są w języku polskim i angielskim.

Wszystkie sesje dostępne są na bieżąco online i przez telefon.

Istnieje możliwość zorganizowania spotkania na żywo w Krakowie, Katowicach i Łodzi, okazjonalnie też w innych miastach w Polsce i poza.

ZAPISY:

+48 576 877 236 Irmina
https://spaceluminous.com/sklep/

ฅ/ᐠ. ̫ .ᐟ\ฅ ฅ/ᐠ. ̫ .ᐟ\ฅ

#ustawieniasystemowe #ustawieniahellingerowskie #sezonwagi #partnerstwo #kobiecość #rozwojosobistykobiet #dlamężczyzn #mężczyzna #dlakobiet #relacjedamskomęskie #kobietykobietom #kobietazklasa #kobiecość #męskość #kobietasukcesu #walka #konflikt #kłótniamałżeńska #kobietyvsmężczyźni #relacjedamskomęskie #bertoldulsamer #regułygrywzwiązku #cytatyomiłości #męskaenergia #kobiecaenergia #konstelacje  #zpartnerem

Odpowiedz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *