Tożsamość – Czyli kim jestem?

TOŻSAMOŚĆ: KIM JESTEM?Można powiedzieć, że tożsamość jest rdzeniem naszego jestestwa, tym co czyni nas unikatem, kimś i czymś wyjątkowym.

Kiedy pomyślisz o danej osobie, np. o którymś z rodziców, rodzeństwa, albo o kimś z Twoich znajomych, o szefie albo wspólniku – możesz poczuć tą osobę, że jest ona „taka”.

Jej charakterystyczna „takość” jest czymś głębszym, niż fakt, że jest ona sympatyczna, ciepła, albo impulsywna czy melancholijna. Te cechy dołączają do tożsamości.Często mylimy osobę z jej cechami. Uważamy kogoś za „tego, który jest impulsywny, energiczny itp.” co jest częścią jego temperamentu.

Równie często łączymy osobę z cechami jej charakteru: uczciwy, złośliwy, dobroduszny, szorstki, pogodny itd.

Te cechy jednak, w czasie naszego życia, ulegają zmianie. A przynajmniej mogą się zmieniać.

Najmocniej ze stałych jakości człowieka, działa jego temperament, który w pewnym stopniu, lub można powiedzieć, że w pierwszej kolejności, przepuszcza przez siebie unikatowe światło (Słońce) człowieka.

Następnie zaakcentowane tą energią zostają nasze potencjały. Tym, co pomaga w realizacji naszego potencjału jest zobaczenie źródła własnego światła, które pozwala mu się przejawiać, czyli naszej tożsamości.

Ten aspekt jest niezmienny i niezłomny. Jest to aspekt świadomości, centrum osoby.

Irmina WronaJeśli chcesz dowiedzieć się więcej na temat tożsamości i potencjałów, zapraszam Cię na live w całości poświęcony tej tematyce:

https://www.facebook.com/events/7189237841095272/

Czas: Poniedziałek 25 września 2023, godz. 20:30
WIĘCEJ O MNIE – IRMINA: https://spaceluminous.com/o-mnie/

SZKOLENIA & KONSULTACJE: https://spaceluminous.com/sklep/

WIĘCEJ INFORMACJI O KURSIE SUKCES: https://spaceluminous.com/sukces/

MAILING: Żeby dołączyć do listy mailingowej, wyślij email o treści LISTA, na adres: directionfuture.media@gmailDLA KLIENTÓW INDYWIDUALNYCH I BIZNESOWYCH:

Zapraszam na sesje i konsultacje osobiste i dla biznesu, dostępne są w języku polskim i angielskim.

Wszystkie sesje dostępne są na bieżąco online i przez telefon.

Istnieje możliwość zorganizowania spotkania na żywo w Krakowie, Katowicach i Łodzi, okazjonalnie też w innych miastach w Polsce i poza.

ZAPISY:

+48 576 877 236 Irmina
https://spaceluminous.com/sklep/#ustawieniasystemowe #ustawienia #ustawieniahellingera #ustawieniahellingerowskie #kronikiakaszy #akasza #księgaduszy #słońce #esencja #temperament #cechycharakteru #charakter #potencjał #tożsamość #tozsamosc #jaźń #słońce #lewznakzodiaku #sezonwagi #pełniawbaranie #nówwadze #baran #waga #lew #wodnik #narcyzm #kimjesteś #kimjestem #znakizodiaku #kalendarz #rozwójduchowy #rozwójzawodowy #rozwójosobisty #świadomość #duchowość

Odpowiedz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *