Brakujące elementy w rodzinie: Czyli wykluczeni członkowie systemu – Cz.1

Brakujące elementy w rodzinie: Czyli wykluczeni członkowie systemu – Cz.1Szczególnie mocne dysharmonie w rodzinie powoduje sytuacja, kiedy ktoś z jej członków został wykluczony.

Co to znaczy wykluczony?

To znaczny odrzucony i odsunięty od całości grupy – bezpośrednio w sposób jawny, lub na emocjonalnym poziomie.

Kiedy obserwujemy zjawisko wykluczenia z perspektywy, działających w Ustawieniach Systemowych tzw. porządków miłości, czyli uniwersalnych, naturalnych praw;

praw, które są w ruchu bez względu na naszą wiedzę i opinię na temat ich istnienia:

widzimy, że osobie wykluczonej zostało odebrane jedno z podstawowych, bazowych praw, tzw. prawo przynależności. Inaczej prawo istnienia w systemie, którego jest ona integralną częścią.To, co w takiej sytuacji dzieje się z całym systemem (ciałem rodziny) oraz z poszczególnymi jej elementami (organami tego ciała, członkami rodziny), można porównać do sytuacji, gdy ciało zostaje pozbawione jednego ze swoich organów.

Dlatego jedne z najmocniejszych efektów w pracy metodą ustawień, obserwujemy wtedy,
kiedy te osoby, które zostały odłączone od grupy – w sposób jawny, w świecie fizycznym, lub na poziomie naszego serca, udaje się przyprowadzić z powrotem i przyłączyć do całości.

Irmina Wrona  Sesje ustawień:

Zapraszam na sesje, szkolenia i konsultacje, osobiste i dla biznesu, dostępne są w języku polskim i angielskim.
Wszystkie sesje dostępne są na bieżąco online i przez telefon. Istnieje możliwość spotkania na żywo w Krakowie i Łodzi, okazjonalnie też w innych miastach w Polsce i poza.

Więcej o mnie, Irmina: https://spaceluminous.com/o-mnie/

ZAPISY:

+48 576 877 236 Irmina
https://spaceluminous.com/sklep/

ฅ/ᐠ. ̫ .ᐟ\ฅ ฅ/ᐠ. ̫ .ᐟ\ฅ

#rodzina #ustawienia #rodzinne #terapiarodzin #ustawieniasystemowe #ustawieniahellingerowskie #ustawieniahellingera #konstelacjerodzinne #konsultacjeastrologiczne #konsultacjefengshui #terapiasystemowa #dlarodziny #dlafirm #dlabizesu #genealogia #przodkowie #rodzice #dzieci #rodzeństwo #drzewożycia #rodziceidzieci #społeczeństwo #świat #wdomu #mojemiejsce #wrodzinie #więzi #serce #dom

Odpowiedz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *