Bert Hellinger: Kochane dziecko

Kochane dziecko – Bert Hellinger

Do kogo mówimy: kochane dziecko?

Najpierw do swoich dzieci, kiedy widzimy w nich siebie samych, razem z partnerem, z którym wspólnie staliśmy się ich rodzicami. Razem z nim mówimy: Nasze kochane dziecko.

Ponad dziećmi spoglądamy jednocześnie na swoje dzieciństwo i widzimy siebie jako kochane dziecko, kochane dziecko swoich rodziców.

Ciągle jeszcze nim jesteśmy. Bierzemy to dziecko w swoje ramiona i mocno trzymamy z miłością. Jakże wtedy promieniejemy, jacy godni miłości, i jak szczęśliwi!

Jednak to dziecko, którym kiedyś byliśmy i którym ciągle jesteśmy, było czasem samotne i często cierpiało.
Na przykład, kiedy musiało czekać, aż ktoś przyjdzie i weźmie je w ramiona. Czasem było chore, czasami bite, czasem było zupełnie bezradne.

Teraz, kiedy dorośliśmy i stoimy na własnych nogach, bierzemy je w ramiona i mocno trzymamy. Chcemy nadrobić coś, czego nam kiedyś brakowało.
Wtedy, kiedy płakało, rozśmieszamy je. Kiedy chciało uciec gdzie indziej, bo czuło się opuszczone, mocno je trzymamy i przytulamy do serca.

To dziecko również nam coś darowuje. Mówi do nas: Dużo dla ciebie zrobiłem. Niejedno zniosłem, żebyś mógł zabrać coś do twojego obecnego życia. Wiele też dla twoich dzisiejszych dzieci, dla ich dobra.

Razem z dzieckiem, którym kiedyś byliśmy, spoglądamy na swoje dzieci z inną miłością, z głębokim współodczuwaniem i pewną pobłażliwością. Chcemy żeby miały lepiej i lżej.

Razem z nimi znowu stajemy się dziećmi i śmiejemy się razem z nimi. Obdarowujemy je tym, czego nam w dzieciństwie brakowało, także bliskością i bezpieczeństwem, a przede wszystkim dajemy silne oparcie.

Jakże błogo jeszcze raz ze swoimi dziećmi być dzieckiem, dla nich dużym, a jednocześnie z nimi małym.

Bert Hellinger

Więcej informacji o ustawieniach hellingerowskich: https://spaceluminous.com/sample-page/

Zapraszam na sesje indywidualne ustawień online & na żywo:
https://spaceluminous.com/kategoria-produktu/sesje/

Zapraszam Cię na webinar warsztatowy:

„Uzdrowienie wewnętrznego dziecka:
Jak zintegrować trudne elementy relacji z rodzicami, które leżą zatopione i zamrożone w czasie dzieciństwa?”

O warsztacie:

Poznasz swoje wewnętrzne dziecko. Zobaczysz jaka jest Twoja relacja z delikatnymi, dziecięcymi częściami siebie. Nauczysz się je dostrzegać i otaczać je opieką.

Zrozumiesz w jaki sposób relacja z biologicznymi rodzicami oraz inne relacje z początkowych etapów Twojego życia wpływają na Ciebie obecnie, w Twoim dorosłym życiu.

Poznasz dorosłe części siebie, oraz te, które znajdują się w trakcie dorastania. Spojrzysz na siebie z nowej perspektywy. Nauczysz się odnajdywać siłę, stabilność i oparcie w samym(ej) sobie.

W programie znajdziesz klucze do uzdrowienia relacji ze swoim wewnętrznym dzieckiem, informacje na temat przyczyn zaburzeń tej relacji, oraz wiele innych, wartościowych informacji.

Program warsztatu zawiera wiedzę z zakresu Ustawień Systemowych i terapii traumy, wskazówki z Kronik Akaszy. W dominującej mierze bazuje on na własnej praktyce, pochodzącej z wieloletniej (obecnie 9 rok) pracy z klientami.

Czas trwania webinaru to około 2h. Webinar odbędzie się 26 grudnia o godz. 18:30. Będzie możliwość wykupienia nagrania w formie video, dla osób które nie mogą uczestniczyć w czasie bieżącym.

Koszt i rejestracja: https://lezio.com/irmina-wrona/uzdrowienie-wewnetrznego-dziecka-jak-uzdrowic-trudne-uczcia-lezace-w-czasie-dziecinstwa-uzyskac-wewnetrzna-spojnosc

Kontakt:

+48 576 877 236 Irmina
www.spaceluminous.com

#wewnętrznedziecko #wewnetrznedziecko #warsztaty #warsztatyonline #webiary #warsztatonline #warsztatowo #bożenarodzenie #świętabożegonarodzenia #czasświąt #wspomnienia #rodzinnie #terapiatraumy #dzieciństwo #ustawieniasystemowe #konstelacje #rodzina #przesilenie

Odpowiedz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *