Czym są & jak działają ustawienia? – Wykład otwarty w Krakowie 9 luty 2024

„Nasze serce bije wraz ze światem takim, jakim on jest również z tym, czego nie chcemy zauważać.
Bije w harmonii z naszą winą i winą tych, na których jesteśmy źli lub się ich lękamy.
Zróbmy im miejsce w naszym sercu, oddając się jego uderzeniom i stając się z nim jednością.”

Bert Hellinger

Zapraszamy na wykład otwarty, poświęcony Ustawieniom Hellingerowskim, który odbędzie się w piątek 9 lutego 2024, o godz. 19:15 w Magic Therapies w Krakowie, przy ul. Wielopole 20A.

O wydarzeniu:

Ustawienia Systemowe są popularną formą pracy terapeutycznej i metodą rozwoju osobistego. Możemy z nich skorzystać w sytuacjach, gdy inne metody pracy i działania zawiodły, oraz wtedy, kiedy z różnych powodów nie posuwamy się do przodu w kwestiach, które są dla nas istotne.

Wiele osób korzysta z ustawień i nie mniej zastanawia się nad skorzystaniem z ich potencjału, w celu polepszenia swojego życia i jego poszczególnych sfer. Ustawienia hellingerowskie pracują zarówno z bazowymi jak i z niszowymi tematami naszego życia.

W czasie spotkania dowiesz się czym są tzw. ustawienia i w jaki sposób działają. Omówimy różne warianty pracy metodą ustawień: warsztaty (role obserwatora, reprezentanta i ustawienia własne), sesje indywidualnej pracy 1:1 (na figurkach, na kartkach i inne), w formie na żywo i online. Będzie również czas na pytania i odpowiedzi.

Do zobaczenia!

Irmina

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny.

Na spotkaniu dostępny będzie poczęstunek (kawa, herbata, zioła, przekąski) – koszt 25zł.

Chcesz wziąć udział? Poinformuj nas:

Odpowiedz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *