Astrologia jako nauka ponadczasowa i jej wartość w obecnej erze – Wykład otwarty w Krakowie

„Gdybym miał jeszcze dziesięć lat życia, poświęciłbym je nauce astrologii.”
– Carl Gustav Jung


Zapraszamy na wykład otwarty:

„Astrologia jako nauka ponadczasowa i jej wartość w obecnej erze”,

który odbędzie się we czwartek 22 lutego 2024, o godzinie 19.30,
w Magic Therapies, przy ulicy Wielopole 20A w Krakowie.

O wydarzeniu:

Podczas wykładu powiemy o tym, czym jest tradycyjna astrologia, i w jaki sposób możemy z niej skorzystać w naszym codziennym życiu.

Poruszymy zarówno popularny temat znaków Zodiaku i planet, jak i bardziej szczegółowe zagadnienia, mające znaczenie w nauce astrologii, takie jak domy horoskopowe, aspekty, tranzyty, progresje, i wiele innych.

Dotkniemy tematu większych, kolektywnych ruchów Kosmosu, które działają dla wszystkich, oraz wpływu, jaki mają one na jednostkę.
Omówimy kwestie tzw. horoskopu natalnego, czyli obrazu nieba z momentu naszych narodzin. Zwrócimy także uwagę na czas pełni lub nowiu, które go poprzedzały.

Dowiesz się dlaczego horoskopy, na które trafiamy w różnych miejscach potrafią być niespójne z faktycznym przebiegiem wydarzeń, mającym miejsce w naszym życiu, do którego teoretycznie mają się one odnosić. Powiemy o tym, w jakim stopniu możemy bazować na tak ogólnych prognozach.

Poruszymy tematy licznych działów astrologii, takich jak: astrologia elekcyjna (wybór dat na ważne wydarzenia: ślub, zakładanie firmy, zakup nieruchomości i inne), medyczna, finansowa, partnerska, horarna itd., oraz ich praktycznego zastosowania w naszym życiu na co dzień.

Będzie również czas na pytania i odpowiedzi ♡

Do zobaczenia!

Irmina

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny.

Na spotkaniu dostępny będzie poczęstunek (kawa, herbata, zioła, przekąski) – koszt 25zł.

Chcesz wziąć udział? Poinformuj nas:

Odpowiedz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *