Powitanie Wiosny & Równonoc Wiosenna – Spotkanie medytacyjne w Krakowie 21 marca 2024

Zapraszamy na otwarte spotkanie medytacyjne, które odbędzie się we czwartek 21 marca 2024, o godzinie 18.30 w Magic Therapies, przy ulicy Wielopole 20A, w Krakowie.O wydarzeniu:

Początek wiosny jest niezwykłym czasem, kiedy energia przyrody wspiera nas w działaniach, które chcemy rozpocząć. Od tego momentu dni stają się dłuższe niż noce, narasta życiodajna siła yang.

Wykorzystamy wpływ tego czasu, aby wyraźnie dostrzec nasze obecne cele oraz wszystko, co jest w naszym życiu ważne, co chcemy żeby się rozwijało i owocowało.

Początek astrologicznej wiosny to czas kiedy Słońce wchodzi do znaku Barana. Jest to pierwszy z trzech znaków ognistych. Ogień tutaj jest w postaci iskry, na poziomie energii – impulsu.

W czasie medytacji skorzystamy z tej energii ognia. Wybierając intencje, zapalimy świece, w symboliczny sposób rozpoczynając działanie i aktywność.

Połączymy się z wewnętrzną wiosną, która zawsze leży dla nas dostępna, w głębi naszego serca. Skupimy umysł na tych miejscach i tematach, które chcemy uruchomić.

Ogień w znaku Barana jest wrażliwy. Szybko łapie, natychmiast reaguje, ale jednocześnie nie jest jeszcze rozpalony.

Dlatego, czasami Barany i osoby o silnych wpływach tego znaku, miewają słomiany zapał: jeżeli coś się naciśnie, ale to nie wypali, czyli ogień nie zajmie się i mimo aktywnej iskry, nie uda się go rozpalić, wtedy brakuje motywacji, żeby iść dalej, rozwijać wybraną intencję, trwać przy swoim zamierzeniu i dzięki temu, ostatecznie je zrealizować.

W trakcie naszej pracy, weźmiemy to pod uwagę. Dokładnie skupimy się na naszych życzeniach, postanowieniach i energii ognia. Nadamy im moc oraz kierunek, żeby wzmocnić efektywność.

Intencje uruchomione w tym czasie będą rozwijały się przez cały rok i we właściwym czasie owocowały.

IrminaUdział w wydarzeniu jest bezpłatny.

Na spotkaniu dostępny będzie poczęstunek (kawa, herbata, zioła, przekąski) – koszt 25zł.

Chcesz wziąć udział? Poinformuj nas:#równonoc #wiosna #początekwiosny #powitaniewiosny #powitanie #wiosennyvive #pracazintencją #sezonryb #sezonbarana #znakizodiaku #astronomicznawiosna #siłażyciowa #medytacja #świece #ogień #znakiogniste #znakikardynalne #wiosennie równononocwiosenna #rownonocwiosenna #wiosennarownonoc #wiosennarównonoc #rownonoc #21marca #astrologicznie #zodiakara #poryroku #medytacjaznaturą #żywioły

Odpowiedz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *