Energia pieniędzy i seksualna. W jaki sposób są połączone? – Wykład otwarty w Krakowie 26 kwietnia 2024

„Pieniądze są pokarmem, który pozwala życiu iść dalej…”
Bert Hellinger
____________________

Zapraszamy na wykład otwarty: „Energia pieniędzy i seksualna. W jaki sposób są połączone?”, który odbędzie się w piątek 26 kwietnia 2024, o godz. 19:30
w Magic Therapies, w Krakowie, przy ul. Wielopole 20A.


O wydarzeniu:

Pieniądze przez cały czas są w naszym życiu obecne. Są nam potrzebne i musimy je posiadać, zarabiać i wydawać.

A jednocześnie, większości osób brakuje wiedzy, zarówno na temat tego, czym one właściwie są, jak i na temat posługiwania się nimi; w taki sposób, żeby nasza kondycja finansowa była na satysfakcjonującym poziomie.

Jeżeli chodzi o seksualność, jest ona siłą obecną od samego początku naszego życia, dokładnie od momentu poczęcia, czyli momentu, który pozwolił nam się narodzić, i który nadal oddziałuje na nas, aż do końca naszego życia.

Od chwili w której nasze życie się zaczęło, jesteśmy silnie połączeni z energią seksualną. Energią która odpowiada za powstawanie rzeczy, stanowiąc twórczą siłę, pozwalającą wszystkiemu czego doświadczamy móc zaistnieć, i zawierającą w sobie jakości potencjału i płodności.

Bez względu na czas naszego życia, czy jest to okres niemowlęctwa i dzieciństwa, wiek młodzieńczy, wiek dorosły, czas przekwitania czy stary, późny wiek, energia seksualna jest aktywna w naszym ciele – na poziomie fizycznym oraz, w postaci bardziej ukrytej jest ona obecna w naszej sferze emocji.

Seksualność odpowiada za to, czy my jesteśmy w stanie dać sobie dostęp do danych rzeczy,  osób i sytuacji. I również za to, czy jesteśmy w stanie pozwolić sobie na to, żeby nie przyjmować tych rzeczy, osób i wpływów, których nie chcemy przyjmować.

Często obserwujemy sytuacje, gdzie wbrew sobie ulegamy czemuś, pod naciskiem lub presją np. presją otoczenia albo innej osoby. Mimo, że nie czujemy się na coś gotowi, ciągle nie mamy w sobie siły, żeby się temu przeciwstawić, nie zostać w to wciągniętym wbrew naszej woli.

Możemy to wyraźnie zauważyć w bliskich relacjach, zarówno w relacjach miłosnych i rodzinnych, jaki i w przestrzeni życia zawodowego i społecznego.

Podobnie jak w życiu intymnym, tak samo w pracy możemy doświadczać wyzysku. Możemy „się dawać” wciągać w, albo nawet sami wchodzić w sytuacje związane pracą, w których wyraźnie czujemy że to, co dajemy, czyli nasza energia włożona w pracę i poświęcony na nią czas życia (których zasoby mamy ograniczone), są zdecydowanie zbyt duże, w stosunku do ilości pieniędzy, którą otrzymujemy.

Czyli naruszamy nasze własne granice, pomimo że krzywdzimy siebie, i że to wyniszcza nasze życie. Jednak brakuje nam zdolności i siły, żeby się temu przeciwstawić.

Podczas wykładu poruszymy te wszystkie zagadnienia.

Będziesz miał(a) możliwość zobaczyć swoją sytuację z innej perspektywy niż zazwyczaj.

Dowiesz się w jaki sposób energia seksualna bezpośrednio współgra z ruchami pieniędzy. A także jak obie z nich współgrają z większym ruchem naszej siły życiowej.

Będzie też czas na pytania i odpowiedzi.

Do zobaczenia!

Irmina  Udział w wydarzeniu jest bezpłatny.

Na spotkaniu dostępny będzie poczęstunek (kawa, herbata, zioła, przekąski) – koszt 25zł.

Chcesz wziąć udział? Poinformuj nas
:Jeżeli chcesz pogłębić swoją wiedzę lub potrzebujesz praktycznej pracy z tymi tematami,
zapraszam Cię na sesje indywidualne, (które prowadzę regularnie na żywo w Krakowie i Łodzi oraz w trybie online),
a także na całodzienny warsztat Ustawień Hellingerowskich:

„Potencjały: Ustawienia finansów, energii seksualnej i siły życiowej.” https://www.facebook.com/events/1063021148360890/

który odbędzie się w Magic Therapies, w sobotę 27 kwietnia 2024.#pieniądze #finanse #seksualność #edukacjafinansowa #edukacjaseksualna #sezonbyka #siłażyciowa #energiapieniędzy #pieniadze #finansowe #biznesowe #konstelacje #ustawieniasystemowe #ustawieniarodzinne #ustawieniahellingerowskie #ustawieniaonline #warsztaty #warsztatyustawień #wkrakowie #sesjebiznesowe #biznesowo #rozwójzawodowy #rozwójosobisty #świadomość

Odpowiedz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *