Yang energia życia & Yin energia odpoczynku: Jak wejść z nimi w harmonię? – Live 14 maja 2024

Zapraszam na krótki webinar, poświęcony energiom Yin & Yang, który poprowadzę we wtorek 14 maja 2024, o godzinie 18.00.

Link do transmisji:

Facebook: https://www.facebook.com/events/1049008066383472/
Youtube: https://www.youtube.com/watch?v=5O__vT7f4ZMO wydarzeniu:

W czasie webinaru powiem o tym, czym są energie Yin & Yang, i w jaki sposób możemy zaobserwować ich działanie w naszym życiu.

Wiele osób potrzebuje wzmocnić swoją energię, żeby dysponować większą siłą. Zarówno siłą do działania, jak i siłą psychiczną oraz zdolnościami.
Mówiąc ogólnie, chcemy żyć bardziej „w pełni” lub żyć „pełnią życia.”, czyli chcemy wzmocnić nasze Yang.

Kiedy zaczynamy pracować z tematem tych energii i szukamy informacji na ich temat, zawsze znajdujemy więcej wskazówek związanych z energią Yang.
Ponieważ jest to dobra, pozytywna energia, której potrzebujemy w naszym życiu na co dzień, więc szukamy różnych sposobów by ją wzmacniać.

Jednak energia Yang w nadmiarze może wpływać na nas niekorzystnie. Żeby nasze życie mogło być pełne i aktywne potrzebujemy wsparcia siły Yin.

Możemy to zauważyć nawet w funkcjonowaniu naszego ciała.
Jeżeli nasz sen jest dobry i wystarczająco długi, może się ono skutecznie zregenerować, dzięki czemu później lepiej funkcjonuje, jest zdrowsze i ma więcej siły.

Dlatego podczas webinaru powiem również o energii Yin, energii odpoczynku, związanej z kobiecym pierwiastkiem, aspektem nocy, ciemności i umierania.

Yin jest dla wielu osób trudną energią, której nie znając, automatycznie próbują unikać. Jednak przesycenie i nadmierna aktywność Yang powoduje, że możemy się wypalać i przez to również żyć krócej.

Dlatego musimy umieć te energie zbalansować. W tym celu potrzebujemy zrozumieć charakter każdej z nich i zasady ich działania.

Właśnie temu będzie poświęcony ten webinar.

Do zobaczenia!

Irmina

Zapraszam również na sesje indywidualnej pracy 1:1, warsztaty i szkolenia, osobiste i dla biznesu.

Sesje dostępne są online i przez telefon. Istnieje możliwość spotkania na żywo w Krakowie i Łodzi.

Więcej o mnie, Irmina: https://spaceluminous.com/o-mnie/

ZAPISY:

+48 576 877 236 Irmina
https://spaceluminous.com/kategoria-produktu/sesje/#pracazenergią #metafizyka  #chińska #astrologiachińska #naukaastrologii #zdrowysen #świadomysen #warsztaty #webinary #świadomość #rozwójosobisty #rozwój #urodzinowy #webinar #szkolenia #poryroku #przyroda #codzienność #życie #biznesowe #aktywność #trening #regeneracja #siła #siłażyciowa  


Odpowiedz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *