Medytacja przestrzeni: Poznaj swój pierwotny dom – Kraków 28 czerwca 2024

Zapraszamy na medytacyjne spotkanie otwarte, które odbędzie się w piątek 28 czerwca 2024, o godzinie 19:00  w Magic Therapies, przy ulicy Wielopole 20A w Krakowie.O wydarzeniu:

Spotkanie będzie dedykowane medytacji z aspektem przestrzeni.

Przestrzeń jest naszym pierwotnym domem.
Jest miejscem, w którym nasze życie się rozpoczęło; miejscem w którym nieustannie przebywamy, i również miejscem, do którego odchodzimy lub wracamy, gdy nasze życie dobiega końca.

Jest więc domem potencjalności, w którym wszystkie zjawiska powstają, rodzą się, dojrzewają, osiągają swoją pełnię i finalizację.

Wszystko, czego doświadczamy przejawia się w przestrzeni.

Przestrzeń jest przyjazna i życzliwa.
Nie odrzuca nikogo i niczego. Jest otwarta dla wszystkich, i dla wszystkiego, co się w niej pojawia. Wszystkim z nas zapewnia schronienie.

Większość trudności i problemów, z którymi mierzymy się w naszym codziennym życiu, wiąże się albo z brakiem przestrzeni, albo z brakiem dostępu do zjawisk, które mogą się w niej przejawiać.

Przestrzeń jest płodna i zawiera w sobie wszystko.

W czasie medytacji pozwolimy naszym myślom, uczuciom i  ciału odpoczywać w przestrzeni, która przyjmie nas do siebie i odżywi tym, czego potrzebujemy.

Do zobaczenia!

Irmina
Udział w wydarzeniu jest bezpłatny.

Na spotkaniu dostępny będzie poczęstunek (kawa, herbata, zioła, przekąski) – koszt 25zł.

Chcesz wziąć udział? Poinformuj nas:Kontakt:

+48 516 615 773 Jeżeli jestem niedostępna, wyślij mi SMS, oddzwonię.
Więcej o mnie: https://magictherapies.pl/irmina-wrona/przesilenieletnie #przesilenie #począteklata #przesilenie2024 #letnieprzesilenie #medytacja #medytacjaznaturą #medytacyjne #spotkaniewkrakowie #magicznykraków #wydarzeniawkrakowie #krakowskie #medytacje #medytacjauważności #przestrzeń #wprzestrzeni #pierwszydom #kreacjarzeczywistości koncentracja #manifestacja #umysł #emocje #ciało #rozwójduchowy #relaks

Odpowiedz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *