Nauka świadomego śnienia: Warsztat praktyczny – Kraków 9 czerwca 2024

Zapraszamy na praktyczny warsztat nauki świadomego śnienia,
który odbędzie się w niedzielę 9 czerwca 2024, w godzinach 13:00-20:30,
w Magic Therapies w Krakowie, przy ul. Wielopole 20A.
O wydarzeniu:

Sen zajmuje znaczną część naszego życia. Śniąc po 8 godzin dziennie, przez okres 60 lat, spędzamy we śnie 20 lat. Dlatego warto jest wykorzystać ten czas jak najlepiej.

Praktyka świadomego śnienia jest potężnym narzędziem, które pozwala polepszyć zarówno jakość snu, jak i naszego życia na jawie.

Zazwyczaj śnimy nieświadomie, przez co nie mamy wpływu ani na to, co nam się śni, ani na to, jak dane sny na nas oddziałują. Możemy mieć przyjemne i harmonijne sny, sny neutralne, oraz sny zaburzone i niepomyślne.
Nie będąc świadomi w czasie gdy ich doświadczamy, jesteśmy zdani na duży poziom losowości, tak w kwestii treści i charakteru snów, jak i w nich oddziaływaniu na nas – w czasie gdy one następują, i później, po tym gdy się z nich wybudzamy.

Praca z świadomym śnieniem pozwoli zwiększyć Twoją elastyczność w tych obszarach. Tym samym stanowiąc wspaniałą metodę rozwoju osobistego i duchowego, o silnie uzdrawiającym potencjale i wysokim stopniu skuteczności.

Osoby nie mające jeszcze doświadczenia z świadomym śnieniem, czasami zastanawiają się, czy posiadając świadomość w snach, nie wpływa to negatywnie na jakość snu i jego regenerujące korzyści dla naszego ciała.

Z mojego osobistego doświadczenia i wieloletniej pracy z świadomym śnieniem, dla siebie i dla innych, wynika że we wszystkich przypadkach, możliwość posiadania świadomości w snach, wpływa korzystnie. Zarówno dla kondycji naszego ciała, jak i dla naszej kondycji psychicznej, emocjonalnej i mentalnej sfery.

Jeżeli w danym okresie życia, potrzebujemy wzmocnić nasze ciało i kondycję zdrowia, możemy wykorzystać praktykę świadomego śnienia konkretnie w tym celu. 

Wybudzanie świadomości w snach oraz rozwijanie zdolności w świadomych snach, dla większości osób jest dość trudne i przebiega stopniowo.  

Dla różnych osób, różne metody, dają inne rezultaty.
Mając to na uwadze, będziemy pracować w małej grupie, dzięki czemu główny program warsztatu zostanie przeze mnie uzupełniony o te wskazówki i techniki, które pomogą każdemu z Was wzmocnić te obszary pracy ze świadomymi snami, które potrzebujecie rozwinąć.

W czasie warsztatu będziesz miał(a) możliwość poznać liczne narzędzia, służące do uzyskiwania świadomości we śnie, podtrzymywania jej w celu posiadania dłuższych świadomych snów, i rozwijania swoich umiejętności i siły w świadomych snach.   

Program warsztatu zawiera części teoretyczne i praktykę. Jest pełen ćwiczeń, konkretnych metod i precyzyjnych wskazówek.

Warsztat jest dedykowany zarówno do osób biegłych w praktyce świadomego śnienia, jak i do tych, które zaczynają swoją przygodę w tym magicznym, pięknym i nieskończonym obszarze.

Do zobaczenia!

IrminaJeżeli chcesz poszerzyć swoją pracę z tematem snu i śnienia, zapraszam Cię również na powiązane wydarzenia:

Niedziela 10 marca 2024, godz. 17:30
Krótki webinar
„Rytuał snu. Jak polepszyć sferę snu? Świadome spojrzenie na przestrzeń snu i śnienia w naszym życiu.”

Niedziela 5 maja 2024, godz. 11:00
Wykład otwarty
„Jak powstają sny? & Co nam przekazują?”

Niedziela 5 maja 2024, godz. 12:00-19:00
Warsztat czytania snów
„Naucz się tajemnego języka, którym posługuje się Twoja własna podświadomość.”

A także na sesje indywidualnej pracy 1:1, które prowadzę regularnie online i na żywo w Krakowie i Łodzi. Zasady uczestnictwa i rezerwacji:

Ilość uczestników w grupie: maksymalnie do 12 osób.

Warsztaty rozpoczynają się punktualnie. Przyjdź na spotkanie nie później niż 15 minut przed wyznaczoną godziną startu 13:00.

Warunkiem rezerwacji miejsca jest opłacenie udziału w warsztacie. Zapisy:

Koszt: 1490zł

Rezygnacja z udziału w warsztacie:
Nie później niż do trzech dni przed terminem warsztatu zwracana jest wpłacona kwota, pomniejszona o opłatę administracyjną 390zł. Po tym czasie wpłacona kwota nie jest zwracana.

Istnieje możliwość otrzymania faktury VAT.

Komfort:

Sala jest ogrzewana, wyposażona w termofory i dobrze wentylowana.

Możesz zabrać ze sobą obuwie na zmianę i wygodne ubrania. Jeżeli masz taką możliwość, zabierz ze sobą karimatę, poduszę i koc lub śpiwór.

W czasie warsztatu przewidziana jest krótka, godzinna przerwa obiadowa.

Jeżeli chcesz, możesz wziąć ze sobą posiłek do odgrzania na kuchence elektrycznej lub w mikrofalówce.

Woda, herbata, kawa i zioła, owoce oraz przekąski, będą dostępne na miejscu i są wliczone w cenę warsztatu.

Do zobaczenia!

Irmina

Kontakt & rezerwacja miejsc:


+48 516 615 773 Jeżeli jestem niedostępna, wyślij mi SMS, oddzwonię.
Więcej o mnie: https://magictherapies.pl/irmina-wrona/
#podswiadomosc #potęgapodświadomości #analizasnów #jakpowstająsny #skądsiębiorą #śnienie #marzeniasenne #snienie #zdrowysen #powtarzającesięsny #powtarzajacysięsen #koszmarysenne #snienie #sennajawie #świadomesny #warsztatyświadomegośnienia #naukaświadomegośnienia #świadomysen #swiadomysen #świadomeśnienie #pracazpodświadomością #podświadomość #intuicja #warsztaty #proroczysen #proroczesny #przejrzystysen #nadświadomość

Odpowiedz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *