Pełnia Słoneczna: Spotkanie otwarte & medytacja – 21 czerwca 2024

Zapraszamy na spotkanie otwarte z medytacją, które odbędzie się w piątek 21 czerwca 2024, o godzinie 18:45 w Magic Therapies, przy ulicy Wielopole 20A w Krakowie.O wydarzeniu:

Spotkanie odbędzie się w dzień przesilenia letniego, bezpośrednio sąsiadującego z Nocą Kupały i Nocą Świętojańską, oraz Dniem Ojca; w czasie kiedy Słońce osiąga swoją pełnię, czyli jego siła jest najmocniejsza ze wszystkich dni w ciągu roku.

Podobnie jak Księżyc posiada swój własny cykl i przechodzi przez różne fazy (nowiu, wzrastania, pełni i po niej zmniejszania), także Słońce posiada swój cykl, który możemy zaobserwować na przykładzie pór roku.

Słońce w nauce astrologii jest związane z naszym życiem, z aspektem jaźni i tożsamości, i z emocją radości. Posiada też archetypowe znaczenie, odnoszące się do figury naszego ojca – do „tej twarzy” ojca, który jest dawcą życia, ojca którego kochamy, i który nas wspiera.

W przeciwieństwie do pozostałych ciał niebieskich, branych pod uwagę, kiedy pracujemy z wpływami naszego układu słonecznego, Słońce nie jest planetą ani satelitą, ale gwiazdą. Jest więc punktem centralnym, wokół którego wszystko inne się koncentruje, odnosząc z tego korzyści.

Obserwując cykl Słońca, możemy wyszczególnić w nim kilka istotnych punktów:
dzień równonocy wiosennej – gdy wpływ światła zaczyna znacząco przeważać nad wpływem ciemności,
czas równonocy jesiennej – gdy element światła zaczyna ulegać zmniejszaniu, ustępując miejsca aspektowi cienia,
dzień przesilenia letniego – kiedy mamy najdłuższy dzień i najkrótszą noc w ciągu roku,
i dzień przesilenia zimowego – kiedy siła Słońca jest najsłabsza, i mamy najkrótszy dzień i najdłuższą noc.

Czas przesilenia letniego, który możemy określić również Słoneczną Pełnią, jest wyjątkowym momentem w ciągu całego roku, kiedy energia Słońca osiąga swój szczyt.

Jest to wspaniały i niezwykły moment, który możemy wykorzystać do pracy nad wzmacnianiem wszystkiego, co pragniemy, by było w naszym życiu obecne i owocowało.

Wykorzystamy ten czas do praktyki medytacyjnej, którą wzmocnimy obecnością kwiatów, świec, owoców i innych symboli obfitości, przynoszących radość naszym myślom, emocjom i zmysłom.

Do zobaczenia!

IrminaUdział w wydarzeniu jest bezpłatny.

Na spotkaniu dostępny będzie poczęstunek (kawa, herbata, zioła, przekąski) – koszt 25zł.

Chcesz wziąć udział? Poinformuj nas:Kontakt:

+48 516 615 773 Jeżeli jestem niedostępna, wyślij mi SMS, oddzwonię.
Więcej o mnie: https://magictherapies.pl/irmina-wrona/#przesilenieletnie #pełnia #słoneczna #pełniasłońca #21czerwca #przesilenie #począteklata #przesilenie2024 #letnieprzesilenie #medytacja #medytacjaznaturą #medytacyjne #spotkaniewkrakowie #magicznykraków #wydarzeniawkrakowie #krakowskie #medytacje #medytacjauważności #nockupały #nockupaly #nocświętojańska #nocswietojanska #kreacjarzeczywistości koncentracja #manifestacja #duchowość

Odpowiedz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *