DWUPUNKT

Wybierz się w niezwykłą, uzdrawiającą podróż w głąb własnego serca, daleko poza utarte i znane szlaki myślowe. Wyjdź poza granice intelektu i logiki, za którymi leżą zupełnie nowe rozwiązania, manifestujące się zaskakująco spontanicznie i naturalnie.

🍀🍀🍀

Dwupunkt, popularnie nazywany również „uzdrawianiem kwantowym” i „fizyką cudów” jest nowoczesną metodą ezoteryczną, powstałą z połączenia doświadczeń i dokonań wielu badaczy. Jej wiodącymi twórcami są Richard Bartlett i Frank Kinslow.

Celem Dwupunku jest wygenerowanie z pola potencjału najlepszego dostępnego rozwiązania dla problemu osoby, bądź nadania najlepszego możliwego kierunku sytuacji, z którą obecnie przyszło nam się mierzyć; – na płaszczyźnie zdrowotnej, relacyjnej, biznesowej lub jakiejkolwiek innej.

Tematy poruszane na sesji mogą być absolutnie dowolne, zaczynając od poważnych problemów i kończąc na pozornie lub obiektywnie mało istotnych kwestiach.

_____________________

INFORMACJE O ZAPISACH, CENIE I INNE ZNAJDUJĄ SIĘ W OPISIE SESJI:

#Sesje dostępne są przez Internet (Skype, Messenger), telefon, oraz na żywo w Krakowie i Łodzi; w języku polskim i angielskim.

#Wszystkie sesje prowadzi Marta Wrona, dyplomowana m. in. w pracy metodą dwupunktową: https://spaceluminous.com/o-mnie/certyfikaty/

#ZAPISY I KONTAKT:
Nr tel. 505 465 502 Anna
Email:

#Więcej informacji:
Fanpage FB: https://www.facebook.com/SoulsOfSpace/
Strona www: https://spaceluminous.com/dwupunkt/
Instagram: https://www.instagram.com/directionfuture/
Youtube: https://www.youtube.com/channel/UCV9pj_pxbOpF_Bxr2VGfyLQ/videos

#Jak działa Dwupunkt: https://www.youtube.com/watch?v=0LyNkBtgGh0&t
_______________________

Artykuł prowadzącej:

#Dwupunkt z procesem: Energetyczna praca w Polu Serca – Sesje indywidualne

Prowadzone przeze mnie i opisane tutaj pobieżnie sesje indywidualne „Dwupunktu z procesem,” wykorzystują wiedzę płynącą z klasycznej metody dwupunktowej oraz elementy różnych technik terapeutycznych i ezoterycznych, z którymi również pracuję.

Jeśli chodzi o bazę pochodzącą z metody dwupunktowej: wliczają się w nią fundamenty i założenia, na których zbudowane zostały m. in. „Matryca Energetyczna” Richarda Bartletta i „Synchronizacja Kwantowa” Franka Kinslowa. Teoria pól morficznych Ruperta Sheldrake’a, oraz dokonania wielu innych badaczy, powiązanych z metodą dwupunktową w bardziej lub mniej bezpośredni sposób, też cały czas są tutaj w działaniu.

Ze względu na niezmiernie obszerny temat, zamieszczony poniżej opis zawiera raczej fragmentaryczne informacje dotyczące dwupunktu ogólnie, oraz dwupunktu w formie dostępnej podczas oferowanych tutaj sesji, niż kompletne przedstawienie metody dwupunktowej, na temat której wiele materiałów znaleźć można w internecie.

Dwupunkt / Synchronizacja Kwantowa – informacje podstawowe

#Czym jest Dwupunkt?

To, co nazywamy dwupunktem to nowoczesna technika manifestowania cudów.

Obecny dwupunkt jest połączeniem wiedzy płynącej z licznych doświadczeń naukowych i praktycznych, w tym również tych, leżących na pograniczu nauki i ezoteryki.
Metoda dwupunktowa zawiera w sobie odkrycia dokonane przez m. in. Richarda Bartletta – twórcę “Matrycy energetycznej” i Franka Kinslowa – ojca “Synchronizacji kwantowej.”

Zgodnie z założeniami dwupunktu, w momencie dokonywania zabiegu przenosimy świadomość z poziomu głowy do poziomu serca (energetyczne centrum serca, środek klatki piersiowej). Otwierając i wchodząc w tzw. Pole Serca, gdzie przebywa „czysta świadomość” lub „ukryty porządek” docieramy do „Poziomu Nic” – kwantowej przestrzeni, gdzie zjawiska jednocześnie istnieją i nie-istnieją, gdzie nie można określić, czy są, czy ich nie ma. Jest to pole potencjału, z którego rzeczy mogą dopiero się wyłonić, po to by stopniowo (przechodząc poprzez swoje różne stadia, informacyjne, mentalne, energetyczne, mniej lub bardziej dostępne dla postrzegania zmysłami) przeniknąć na poziom materialny; lub w którym mogą one też zanikać i nigdy się nie zmaterializować.
Ponieważ wszystkie zjawiska mają swój wzorzec energetyczny/informacyjny, docierając do Poziomu Nic możemy na nie wpływać. Na przykład: zjawisko choroby – można je uśpić/ zdezaktywować na tym poziomie lub „rozmontować” na bardziej subtelnych niż materialny poziomach (na tych poziomach, gdzie ma ono swoje korzenie np. w sferze mentalnej lub emocjonalnej, ponieważ emocje to też energia).

„Każdy problem ma swój określony program. Programy te tworzą własne, unikalne pola morficzne, podtrzymujące problem. Pole morficzne powstaje w oparciu o przekonania i oczekiwania danej osoby, a także rozbieżności pomiędzy tym co jest, a tym co według niej ‘powinno’ mieć miejsce.” – Richard Bartlett

#Technika dwupunktu korzysta z teorii pól morficznych Ruperta Sheldrake’a. Zgodnie z tymi założeniami każde zjawisko (materialne lub nie) ma swoje pole morficzne, czyli uniwersalną bazę danych – zapis informacji, emocji i energii nagromadzonych od momentu powstania tego zjawiska, aż do chwili obecnej. Pola te przenikają i otaczają tzw. „jednostkę morficzną”, którą może być osoba, zwierzę, przedmiot, myśl czy uczucie, a także grupa osób, a nawet abstrakcyjny koncept.

#W czasie sesji dwupunktu następuje podłączenie do pola, którym akurat jesteśmy zainteresowani (np. zdrowie, radość, harmonia w relacji z żoną/mężem/matką/dzieckiem/pracownikiem/przełożonym itp.), a także do pól wszystkich zjawisk, które uformowały obecną sytuację.

Synchronizacja z pożądanym przez nas polem skutkuje możliwością pojawienia się w naszej rzeczywistości zjawisk z obszaru tej (wybranej/pożądanej), a nie innej częstotliwości. W ten sposób, za pomocą dwupunktu „przyciągamy” interesujące nas zjawiska/sytuacje, i „odpychamy” te, które nam szkodzą.
W naszym życiu mogą zacząć dziać się niespodziane, pozytywne i potrzebne nam zmiany, a pozornie trudne sytuacje rozwiązywać się w sposób dla nas korzystny i jednocześnie często zaskakujący.

„‘Przyjrzyj się’ licznym możliwościom lub w pewien sposób ‘wyczuj je.’ Następnie dostrój się do ‘wirtualnej przestrzeni’, zawierającej najlepsze dla ciebie rozwiązanie. Dokonując zaledwie niewielkiej zmiany swojej skupionej intencji umożliwiasz sobie uzyskanie najlepszego z możliwych rezultatów, przy najmniejszym zauważalnym wysiłku. Skupiona intencja polega po prostu na zapisaniu czegoś w swoim umysłowym notatniku, a następnie zapomnieniu o tym i ‘poddaniu się.’ Jeśli trzymasz się kurczowo myśli o tym czego chcesz, to nie uwalniasz ich do wszechświata, więc jak mogą się spełnić?” – Richard Bartlett

#Charakterystyka i przebieg sesji:

Zgodnie z ogólnymi założeniami, podczas sesji terapeutycznej z wykorzystaniem dwupunktu pole informacyjne klienta wykorzystuje terapeutę jako swoje narzędzie, za pomocą którego dąży ono do aktywowania najlepszych dostępnych rozwiązań i/lub manifestacji danego wariantu rzeczywistości, – najlepszego z tych dostępnych dla klienta w danym czasie.

Klasycznie, prowadzący pyta osobę, dla której prowadzona będzie sesja: „W czym mogę ci pomóc? / Co mogę dla ciebie zrobić?” Prowadzący nie musi znać szczegółowych informacji nt sprawy, z którą będzie pracować (te informacje i tak są zapisane w polu informacyjnym klienta).
Standardowo, również osoba dla której prowadzona jest sesja nie jest zobowiązana do udzielania wyjaśnień lub opisywania problemu, co zapewnia jej komfort i dyskrecję podczas sesji. Wystarczy że ujmie ona swój temat w proste hasło np.: „dzieci,” „noga,” „impreza,” „relacja,” „garaż,” „wydarzenie w przyszłym tygodniu” itp.

Cała sesja przypomina swoim charakterem zabieg energetyczny.
Zarówno u terapeuty, jak i u klienta mogą pojawiać się obrazy, doznania, myśli, uczucia, fizyczne doświadczenia ciepła/zimna, obecności innych osób/zjawisk – podobnie jak w Ustawieniach Systemowych metodą Berta Hellingera mogą to być bardzo realne i percypowalne doświadczenia.

Terapeuta może wypowiadać pewne zdania/słowa, które akurat przez niego przepływają, przychodząc z pola osoby dla której prowadzona jest sesja.
Zdania lub słowa te mogą sprawiać wrażenie mających znaczenie lub zupełnie wyrwanych z kontekstu i bezsensownych, – ale „wibrują” one dla klienta. Każde słowo działa na daną osobę w określony sposób, i dane zjawiska, z którymi pracujemy, są w naszym umyśle „poskładane” z innych zjawisk.
Intuicyjnie, podświadomie rozumiane znaczenia wypowiadanych słów lub zdań budzą konkretne skojarzenia, reakcje emocjonalne, wywołują wspomnienia lub wrażenia typu deja vu i poprzez to silnie oddziałują terapeutycznie w sposób, który wykracza poza intelektualne pojmowanie.

Podczas sesji mogą pojawiać się również duchowi przewodnicy, postaci historyczne, obcy, członkowie rodziny, zmarli, wymyślone postaci, zwierzęta, archetypy – przybywają one po to by pokierować osobę dla której prowadzona jest sesja w jej drodze do wyznaczonego celu.

Richard Bartlett podkreśla wartość elementu „zabawy” w kontekście pracy metodą dwupunktową. Często w niektórych fragmentach sesji jesteśmy prowadzeni przez irracjonalne, absurdalne i nawet śmieszne połączenia obrazów i słów. Jest tak dlatego, ponieważ w czasie zabawy intelekt jest wyłączony, co sprzyja otwieraniu się na nowe rozwiązania. Zgodnie z założeniami taoistycznej metody Wu wei („niedziałanie”) wszystko, co potrzebne wydarzy się mimo, iż pozornie nic się nie dzieje.

„Prawda jest taka, że jesteś już powiązany z tym, czego pragniesz. Stany te są niepodzielne i nie mogą zostać rozdzielone. Twoje pragnienie posiadania czegoś wzmacnia stan braku. Czy teraz rozumiesz? Baw się intencją tak, jakbyś grał w grę; intencja jest po prostu kolejną symulacją rzeczywistości.” – Richard Bartlett

#Cel sesji:

Celem dwupunktu jest wygenerowanie z pola potencjału, najlepszego z dostępnych, możliwych rozwiązań dla wybranego problemu osoby, bądź nadania najlepszego możliwego kierunku sytuacji, z którą obecnie przyszło nam się mierzyć; ; – na płaszczyźnie zdrowotnej, relacyjnej, biznesowej lub jakiejkolwiek innej.
Tematy poruszane na sesji mogą być absolutnie dowolne, zaczynając od poważnych problemów i kończąc na pozornie lub obiektywnie mało istotnych kwestiach.

#Skuteczność:

Dwupunkt może być bardzo skuteczną techniką. Istnieje ogromna ilość przykładów przedstawiających faktyczne manifestacje „cudów,” które wydarzyły się w kontekście/w następstwie zastosowania metody dwupunktowej. W swojej praktyce dwupunktowej również miałam okazję zobaczyć przynajmniej kilka praktycznie niewiarygodnych sytuacji oraz wiele zaskakujących i wyraźnych obrazów/potwierdzeń skuteczności dwupunktu.

„Wszystko, co określamy jako realne, jest stworzone z rzeczy, które nie mogą być uznane za realne. Jeżeli mechanika kwantowa jeszcze dogłębnie tobą nie wstrząsnęła, to znaczy że jeszcze jej nie zrozumiałeś.” – Niels Bohr

#Czy na pewno zadziała?
W czasie sesji energia jest poruszona na głębokich poziomach (wszystkie sfery nieświadomości, podświadomość, nadświadomość, są tutaj aktywne).
W przypadku klasycznego dwupunktu mówi się, że zamanifestować może się wszystko/tylko to i tyle, na co i na ile klient jest w stanie „sobie pozwolić.” Oznacza to, że wymarzona zmiana może się zamanifestować lub nie.

#Sesje, które nazywam „Dwupunktem z procesem” są trochę obszerniejsze w swojej charakterystyce. Cała praca odbywa się z poziomu Pola Serca. Pracujemy na różnych poziomach energetycznych, tak jak prowadzi nas pole informacyjne klienta. Ponieważ często sesja ta (mimo, że bazuje na dwupunkcie) jest uzupełniana elementami innych metod terapeutycznych i ezoterycznych – w mojej ocenie prawdopodobieństwo manifestacji faktycznych zmian (które mogą być zaobserwowane) jest większe niż przy klasycznej sesji dwupunktu. Nie chodzi o to, że będą to większe zmiany, ale raczej że szansa na ich pojawienie się i zauważenia tego jak się one manifestują jest większa.
W zdecydowanej większości przypadków zmiana jest wyraźna, czasami może być mniej lub bardziej zaskakująca, ale jest odczuwalna.

#Bezpieczeństwo:

Dwupunkt jest bardzo bezpieczną techniką. W czasie sesji pole informacyjne klienta używa terapeuty jako narzędzia, za pomocą którego otwiera ono potrzebne dla klienta rozwiązania, na tyle na ile są one w danym czasie dostępne. Zawsze chodzi o najlepsze z możliwych rozwiązań i dostępny jest tylko ten pomyślny kierunek; w najgorszym wypadku może co najwyżej „nie zadziałać.”
Ponieważ dziejące się/aktywne podczas sesji procesy manifestują się bezpośrednio z Pola Serca, które jest świadome i wie co jest dla nas dobre, i na którego poziomie nie ma decyzji mogących nam zaszkodzić, bo jest tam jedynie miłość – spajająca siła wszechświata, oboje i klient i terapeuta mogą być spokojni i pozwolić się nieść do rozwiązań.

W polu potencjału, na Poziomie Nic istnieje nieograniczona liczba możliwości, rozwiązań i różnych ich wariantów; – przebywając w nim nawet bez działania i bez intencji nasza rzeczywistość sama zaczyna powracać do pierwotnej harmonii i kierować się ku najlepszym rozwiązaniom wybranych spraw.

Przychodzące później rozwiązania, wzglądy i zdarzenia mogą być zaskakujące i nieoczekiwane – takie, o jakich nigdy nawet nie marzyliśmy. Nawet sytuacje pozornie beznadziejne, lub z góry przesądzone, po użyciu tej techniki mogą okazać się lepsze, a czasami całkowicie inne, niż to na jakie wyglądały.
Na przykład, pozornie ciężki wypadek, który nam się przydarzył może okazać się niegroźny, decyzja, która miała zaważyć o czymś dla nas istotnym zostaje przesunięta w czasie, dając nam szansę lepszego przygotowania się do niej lub wpłynięcia na nią.

#Dla kogo:

„Dwupunkt z procesem” można wykonać dla każdego, nie ma tutaj większych ograniczeń. Klient może podać temat dotyczący swojego własnego życia, ale może też przyjść z tematem dotyczącym kogoś innego: członka rodziny, dziecka, partnera, nawet zwierzęcia.

W przypadku sesji prowadzonych dla innych osób, dla wykonania sesji niezbędne jest wyrażenie chęci i otwartości ze strony osoby, dla której będziemy pracować (w przeciwnym wypadku, byłoby to nieetyczne i też skuteczność może być znacznie mniejsza). W przypadku małych dzieci lub zwierząt, istnieje możliwość podjęcia odpowiedniej decyzji co do wykonania lub nie wykonywania sesji.

Ze względu na głęboko/wysoce „odrealniony” charakter metody dwupunktowej, sesje indywidualne prowadzone tą techniką polecam szczególnie osobom o otwartym sercu i umyśle, dla których praca ezoteryczna jest łatwo przystępna. A także osobom otwartym na zabawę i nowe doświadczenia, z pogodnym podejściem do pracy z energią, nawet jeśli sam temat z którym będą pracować nie napawa optymizmem.

Osobom nastawionym na pracę bardziej terapeutyczną niż ezoteryczną, lub ezoteryczną, ale o mniejszym poziomie „oderwania od ziemi” bardziej polecam np. sesje Ustawień Systemowych metodą Berta Hellingera lub Kroniki Akaszy – również dostępne w mojej ofercie.
Na ustawieniach stoimy twardo na ziemi, w czasie Kronik Akaszy pozostajemy na ziemi, choć czasami następuje lekkie oderwanie.
W czasie dwupunktu podróże w czasie, podróże po światach równoległych i innych wymiarach są czymś zupełnie normalnym/są na porządku dziennym.

#Podsumowanie:

Sesja indywidualna Dwupunktu z procesem pomoże w znalezieniu odpowiednich dla danej osoby rozwiązań i wariantów rzeczywistości, dostrojeniu się do kanałów informacyjnych, wspomagających jej duchowy rozwój, rozmontowaniu szkodliwych wzorców (w tym programów społecznych, rodowych, karmicznych i innych), wprowadzaniu pozytywnych zmian na głębokich poziomach mentalnych, energetycznych, duchowych i materialnym.

„Jeśli nie żyjesz tak jakbyś chciał, z pewnością jakaś wersja ciebie właśnie tak żyje.” – Richard Bartlett

#Koszt i rezerwacje sesji:

Koszt sesji trwającej do 1h 15 min. to 350zł – dla sesji przez Internet/telefon, 400zł – dla sesji na żywo. Istnieje mozliwość przedłużenia sesji, każde kolejne pół h kosztuje +50zł.

#REZERWACJE SESJI odbywają się przez wysłanie przedpłaty 100zł i potwierdzenia przelewu na adres email: . Przedpłata nie jest zwracana jeśli klient nie przyjdzie na spotkanie.

#Czy sesje na żywo będą bardziej skuteczne niż sesje przez Internet? – W przypadku Dwupunktu nie ma różnicy, czy sesja jest wykonywana na żywo, czy zdalnie – skuteczność działania jest taka sama w obu przypadkach.

Nr rachunku do wpłat:
Direction Future Marta Wrona
87 1160 2202 0000 0003 8580 9851
Opis: Dwupunkt data

Po wysłaniu przedpłaty, prosimy o wysłanie informacji przez zakładkę Kontakt lub wiadomości na email:
Wspólnie wybierzemy najbliższy pasujący termin.

#Istnieje możliwość płatności przez Paypal i przeprowadzenia sesji w języku angielskim.

#Więcej informacji:
Fanpage FB: https://www.facebook.com/SoulsOfSpace/
Strona www: https://spaceluminous.com/dwupunkt/
Instagram: https://www.instagram.com/directionfuture/
Youtube: https://www.youtube.com/channel/UCV9pj_pxbOpF_Bxr2VGfyLQ/videos

#Jak działa Dwupunkt: https://www.youtube.com/watch?v=0LyNkBtgGh0&t
____________________

ENGLISH version

“You are more than your thoughts, your body, or your feelings. You are a swirling vortex of limitless potential who is here to shake things up and create something new that the universe has never seen.” – Richard Bartlett

The Two-Point Method

The Two-Point method, popularly called “quantum healing” and “miracle physics” is a modern esoteric method, derived from the combination of experiences and achievements of many researchers, with leading creators: Richard Bartlett and Frank Kinslow.

The Two-Point process – Individual sessions

Deep energy work in the dimension of our heart

The Two-Point individual sessions, briefly described here, combine the knowledge derived from the classical two-point method and elements of various therapeutic and esoteric techniques that I also use in my work.

The base of the two-point method is formed by (among others) Richard Bartlett’s Matrix Energetics, Frank Kinslow’s Quantum Synchronization, Ruppert Sheldrake’s theory of morphic fields.

Due to the extremely extensive topic, the description below contains rather fragmentary information on the topic.

The Two-Point method – general information

The two-point method is a modern method of manifesting miracles.

The present version of the method is a combination of knowledge and experiences,

which are situated between science and esoterics.

The two-point method contains discoveries made by Richard Bartlett, the creator of The Matrix Energetics, and Frank Kinslow the father of “Quantum Synchronization.”

During the session our consciousness is transferred from our head- to the heart level (the energetic centre of the heart, physical centre of the chest).

We reach the “level of void” by opening and entering the Field of Heart, where “pure consciousness” or “hidden order” resides. The “level of void” is a space where the phenomena exist and do not exist simultaneously, where it is impossible to determine whether they are or are not.

It is just a potential from which things can emerge, or disappear and never materialize as well.

All phenomena have energy patterns. By reaching the “level of void” they can be affected by us. For example: a disease can be deactivated at this level or can fade out (on the level of mental or emotional sphere where its roots are placed).

The two-point method uses Ruppert Sheldrake’s theory of morphic and morphogenetic field.

According to this theory every phenomenon has its own unique energy field – a universal database, a record of information, emotions and energy (cumulated since the time of its creation up to present).

The fields penetrate and surround a “morphic unit” (a person, an animal, a group, an object, a thought, a feeling, or even an abstract concept).

During the session, we can easily connect to the fields you are interested in, as well as to fields of all phenomena that have formed the situation.

Synchronization with the chosen morphic field results in the possibility to manifest the desired situation by connecting to its hologramic base. The two-point method attracts situations that we are interested in, and repel those that can harm us. In our lives appear positive and necessary changes, often as beneficial as surprising.

The session

During the therapeutic session, the client’s information field uses the therapist as his or her tool to activate the best available solutions at a given time.

The therapist does not have to be familiar with the details of the case (all needed information is already stored in the client’s information field).

The therapist asks: “How can I help you? What can I do for you?” The client has to give the brief description of the problem only, a simple code-word like “children,” “leg,” “party,” “next week event,” “wife,” or any other.

The whole session resembles bioenergy therapy treatment. The therapist and the client may experience and perceive images, thoughts, feelings (of heat/cold etc.), the presence of other people or phenomena.

The therapist can speak out words or sentences that come from and flow through the client’s field. They may have the meaning or seem to be out of any context, senseless. Either way, they still have the meaning for the client, on his or her subconscious level and often also on their conscious level. Each word causes a reaction and influences the client in their own way. Subconsciously understood meanings of words or sentences evoke associations, emotional reactions, memories or deja vu – they all act therapeutically, although it goes beyond intellectual comprehension.

During the session the spiritual guides, historical characters, strangers, family members, the dead, invented characters, animals, archetypes and other kinds of beings or objects may also appear. They manifest to show the right path, to follow and achieve the desired goals.

Richard Bartlett emphasizes the value of the entertainment element. In some parts of the session we are led by irrational, absurd and even funny combinations of images and words. It happens this way, because while playing the intellectual mind is turned off, so it’s easier for us to open, for the new solutions which lay beyond the rational mind’s examined area.

In accordance with the Taoist concept of Wu Wei – the “non-action”, everything that needs to happen will happen for sure, despite the fact that seemingly nothing is happening.

The purpose of using the two-point method and the benefits

The purpose of using the two-point method is to draw the best available solution for a person’s problem of any kind: health, family & partner relationships, career, finances, and many others; or to give the best possible direction to solve it.

The range of topics you can work with is very wide, starting with serious problems and ending with objectively insignificant issues. In opposition to many other energy techniques, the two-point method can be also use just for the light and no-serious requests like “having the enjoyable holidays,” “finding nice clothes in the shop,” or something similarly no-serious.

The two-point method can be very effective. There are many examples showing manifestations of miracles that have occurred by using the method. Personally I have also seen and experienced some virtually unbelievable situations and many surprising ones which prove the effectiveness of the method.

Shall it work?

During the session, the energy is moved at deep levels (all the areas of unconscious: unconscious, super-consciousness etc. are put at work). Things we wish for, the best possible solutions and turns of events can be manifested only if the client is able to afford it. This means that the desired changes can manifest or not.

Sessions, which I call “The Two Point Method with the Process” are a bit more extensive. All processes take place in the dimension of our heart. We work at various energy levels, as the client’s information field leads us.
Such a session is a combination of the classical two-point method and other therapeutic and esoteric methods. During such a session we aim not to generate bigger changes, but rather raising chances of their appearance and greater manifestation.
In the vast majority of cases the change is clear. Sometimes it may be more or less surprising, but it is noticeable.

Safety

The two-point method is safe. The client’s information field uses the therapist as a tool only to the point which is available at the given time. Only the best possible solutions and the successful direction is available.

The processes happening during the session manifest themselves directly from the Dimension of the Heart (which knows what is good for us); and on this level there are no decisions that can harm us.

The bonding force of the universe makes both the client and the therapist calm and ready to bring solutions.

At the “level of void” there is an unlimited number of possibilities, solutions and variants. Even without action or intent, we pursue harmony and the best solutions for particular issues.

The solutions may be surprising and unexpected. Even hopeless situations after the session may turn out to be better though or just different than we knew them as they were before.

For example, a serious accident may turn out to be harmless, a decision that was important to us is postponed (giving us a chance to prepare better and have better results as well).

For whom

The session can be done for almost everyone, there are no major restrictions.

The client can give a topic about his/her own life, but can also come with a different subject: family member, child, partner, even an animal.

In the case of sessions conducted for other people, it is necessary to express the willingness and openness of the person for whom we will work. Otherwise it would be unethical; also the effectiveness may be much lower. In the case of small children or animals, it is possible to make a proper decision whether to conduct the session.

Due to highly “unreal” character of the method itself, the sessions are recommended especially to people with an open heart and mind; people who are open to new experiences, with an optimistic approach to work with energy, for whom esoteric work is easily accessible.

For people focused on a more therapeutic work I recommend Bert Hellinger’s Family Constellations or Akashic Records’ Readings which I also lead for years now.

We stand firmly on the ground during Family & Systemic Constellations method. During the Akashic Records’ Readings we generally stay on the ground firmly but sometimes we slightly drift off.

During the two-point session, time travels, travels to parallel worlds and other dimensions, meeting angels or other beings are completely normal.

Conclusions

The session can help you find the appropriate solutions in the surrounding reality, understand information, support spiritual development, dismantle harmful patterns and introduce positive changes into energy, mental, spiritual and material levels to your life.

Further details

Individual therapeutic sessions are regularly available in English via Skype or Facebook video call. Live sessions are conducted regularly in Kraków and other cities in Poland.

Session lasts up to 2 hours and costs 105 EU.
There is a possibility to pay via Paypal.
Prepayment of 35 EU is needed to book a session as well as making an appointment; the rest of the payment 70 EU can be paid closer to the day of the session or after session. If the client does not come to the meeting the prepayment is not refunded.

The date and place of the session is to be set and agreed on together with the therapist.

To order session, contact us:

More info:
Fanpage FB: https://www.facebook.com/SoulsOfSpace/
Strona www: https://spaceluminous.com/dwupunkt/
Instagram: https://www.instagram.com/directionfuture/
Youtube: https://www.youtube.com/channel/UCV9pj_pxbOpF_Bxr2VGfyLQ/videos