Obrazy intuicyjne

Czym jest obraz intencyjny, transcendentalny?

Obrazy malowane z intencją są formą duchowej pracy.

Duchowa praktyka zostaje połączona ze sztuką, czego efektem i wynikiem jest obraz, który jest energetycznie ożywiony.

Taki przedmiot posiada swoją określoną energię, emanującą na otoczenie, w którym został on umieszczony; jak również na osoby, które wchodzą z nim w kontakt.

Tworzone z intencją, transcendentalne obrazy są przedmiotami, w których żyją, mieszkają dobre jakości. Jakości uniwersalne, które są dostępne dla każdego, kto je intuicyjnie poczuje, i do kogo „przemówi” lub z kim „zarezonuje” ten konkretny obraz, stworzony wcześniej.

Tworzę również obrazy, które zawierają w sobie intencje osoby zamawiającej. O tym więcej dowiesz się w kolejnym akapicie.Żyjące obrazy – różne warianty

Obrazy transcendentalne intuicyjne

Aby wprawić w ruch Twoją intencję, mogę stworzyć przedmiot zgodnie ze swoim wyższym prowadzeniem.

Mogę stworzyć go również w połączeniu z Twoim Wyższym Ja (Higher Self, sfera nadświadomości) i siłami, które Cię prowadzą. 

Ponieważ sztuka transcendentalna działa na wielu poziomach, istnieje spora elastyczność w projekcie „zewnętrznym” i wyglądzie obrazu, lub alternatywnie innego, artystycznego przedmiotu, np. biżuterii.

Może on zawierać barwy i surowce wskazane przez Ciebie, symbol lub element szczególnie dla Ciebie ważny.

Czasami obrazy, które są wielowymiarowe i nie ukazują konkretnych form uważa się za mocniejsze, ponieważ działają one poza naszymi wzorami myślowymi bardziej klarownie i bezpośrednio.
Osobiście lubię formę i uważam obrazy zawierające formy za tak samo mocne energetycznie.

Sam obraz, jest w swojej istocie energetycznym, magicznym przedmiotem: miejscem (mocy), gdzie mieszka energia. Dany rodzaj energii, który zostaje do niego intencjonalnie zaproszony.

Potrzebuję poznać Twoją intencję i zrozumieć, co dokładnie jest ważne dla Ciebie.

Możesz podać dodatkowe wskazówki, które uważasz za istotne. Możesz powiedzieć co Cię blokuje albo jak odczuwasz blokady, które chcesz przekroczyć.

Tworzenie obrazu jest formą duchowej praktyki, w czasie której pozostaję w medytacji. W czasie tworzenia aktywnie działają rozmaite Twoje procesy emocjonalne/energetyczne, mentalne, i aspekty wyższej świadomości (Akasza), które prowadzą mnie poprzez kolejne warstwy, aż docieram do docelowego punktu, w którym energia jest wyważona, i jednocześnie obraz jest gotowy.

Czasami obraz lub inny artystyczny przedmiot, może być skomplikowany i proces tworzenia prowadzi mnie przez wiele kolejnych odsłon tego obrazu lub przedmiotu, zanim udaje mi się dotrzeć do punktu docelowego, o który chodzi.
W takich przypadkach, czasami fotografuję kolejne etapy (obrazy), przez które jestem prowadzona do finałowego.

Czasami wersje stopniowe (etapy drogi lub dane warstwy energii) są wizualnie zupełnie inne niż finałowa wersja. W niektórych przypadkach któraś z poprzedzających warstw, podoba mi się nawet bardziej.

Ale w tej pracy, moim zadaniem jest podążać za ruchem energii, by znaleźć docelowy obraz. Muszę dotrzeć do konkretnego punktu, w którym energia jest wyważona i Twoja intencja zostaje automatycznie ożywiona w obrazie.Jaki rodzaj intencji możesz wybrać?

Twoją intencją może być zaproszenie do życia dobrych jakości, takich jak: miłość, związek, małżeństwo, szczęśliwe relacje rodzinne, zdrowie ogólnie lub w konkretnym obszarze, uzdrowienie, finanse, harmonia w pracy, spełnienie na polu kariery zawodowej i inne.

Twoją intencją może być również przekroczenie danych trudności, takich jak uzdrowienie traumy lub innego rodzaju problemu. W takim przypadku istnieją dwa  warianty pracy: W pierwszym, potrzebuję zobaczyć Twój cel: jak się czujesz i jak wygląda Twoje życie, gdy tego problemu w nim nie ma.

W drugim, mogę wejść bezpośrednio w terapeutyczny proces uzdrowienia danego problemu lub traumy.
W tym przypadku obraz, który ostatecznie ma swoją dobrą energię, ciągle może zawierać duży ładunek ujemnej energii; dlatego musisz bardziej rozważnie wybierać miejsce na jego umieszczenie.

Osobiście uważam, że po jakimś czasie niektóre z takich obrazów można też spalić. To zależy od konkretnej pracy terapeutycznej i przedmiotu, który jest stworzony jako brama do jej przepuszczenia. Jak wygląda tworzenie obrazu, od początku do końca?

Potrzebuję poznać Twoją intencję. Może to być jedno zdanie lub więcej. Możesz napisać lub nagrać dłuższą wiadomość, możemy się też zdzwonić. Może to być również pojedyncze hasło np. „miłość”, „zdrowie”, „sukces.”

Kiedy intencja jest klarowna, reszta pracy należy do mnie.

Niektóre obrazy są gotowe szybko – w przeciągu kilku dni, na inne potrzebuję kilku tygodni. Średni czas, który jest mi potrzebny na stworzenie obrazu to dwa tygodnie, gdy nie prowadzę sesji i szkoleń.  Czy obraz uruchomi energię za Ciebie?

W pewnym stopniu tak, bo taki jest cel jego stworzenia.

Jednak osobiście zawsze polecam użyć wszystkich narzędzi i sposobów na uruchomienie upragnionej sytuacji w życiu. Dlaczego?

Kiedy coś w naszym życiu jest zablokowane na poziomach energii, wtedy w materii rzeczy bywają nie do ruszenia.

Kiedy ruszymy energię, materia może się ruszyć. Jednak często ruszy się dopiero wtedy, gdy pojawią się odpowiednie, fizyczne okoliczności, które umożliwiają zmianę.

Jeśli sprzyjające dla nas okoliczności są obecne w materialnym świecie, w naszym codziennym życiu,  ale jednocześnie istnieją blokady na poziomach energii, ciągle jesteśmy zablokowani.

Kiedy bariery w energii zostają zdjęte, oczyszczone; kiedy zostaje uruchomiony, udrożniony lepszy przepływ energii – wtedy, przy dobrych, sprzyjających czynnikach w świecie fizycznym
– rzeczy, których pragniemy mają możliwość ruszyć we właściwym kierunku i działać dla nas z korzyścią i pomyślnie.Obrazy do domu i do biura, oraz do innych miejsc

Jeżeli masz własną wizję lub konkretny plan na umieszczenie obrazu/ów, np. ma on być w biurze, w sypialni lub ma być to seria obrazów do danej przestrzeni – polecam uwzględnić to przy składaniu zamówienia i określaniu intencji.Jak energetyczny obraz pracuje dla Ciebie?

Gotowy obraz stanowi portal lub dom dla Twojej intencji w formie dokonanej, spełnionej, i dla jej energii. Mieszkają one i są aktywne w przedmiocie-obrazie, oddziałując na Twoje życie i otoczenie, w którym się znajdą.

Istotny jest nawet sam proces zamawiania i tworzenia obrazu. Bo już wtedy zostaje uaktywniona energia, zostaje złożone Twoje „zamówienie u Wszechświata”.

W czasie tworzenia następuje proces uruchomienia energii Twojej intencji i nadania jej kierunku.

Jeżeli czujesz blokady i ograniczenia w sferze związanej z Twoją intencją/życzeniem, w czasie tworzenia następuje proces ich zdejmowania i otwierania energetycznego.

Jeżeli energia Twojej intencji/życzenia nie ma wyraźnych blokach, ale jest słaba, proces tworzenia i materializacja ją wzmocnią.

Tak naprawdę, gotowy obraz jest dodatkowym bonusem do energetycznej pracy.

Taki przedmiot dobrze sprawdzi się zarówno jako element wystroju wnętrza, jak i wsparcie do medytacji, lub innych form praktyki duchowej.

Na poziomie ziemskim kontakt z nim pozwoli Ci powracać świadomością do oryginalnej intencji i uczuć. Tej energii, która towarzyszy Ci w sytuacji, do której zmierzasz, w której Twój upragniony cel jest osiągnięty, dokonany, urzeczywistniony i kompletny.Ile kosztuje zamówienie obrazu?

Koszt to 1290zł dla większości prac.Jak złożyć zamówienie?

Zamówienie możesz złożyć przez email:
Gotowe, dostępne obrazy
Ceny obrazów podane są w złotych. Obrazy różnią się wielkością. Po więcej informacji na temat konkretnego obrazu, skontaktuj się ze mną.

Obrazy gdy odchodził Mistrz:

Ta seria obrazów została stworzona w dniach, gdy odchodził mój główny duchowy mistrz Chogyal Namkhai Norbu.

Posiadają one mocną duchową energię i polecane są bardziej dla osób silnych energetycznie. Mogą stanowić wsparcie do duchowej praktyki.

Będą dobrze pracować w miejscach dedykowanych duchowej praktyce.

Dimensions of Dreams and Potentiality / Przestrzenie Snów i Potencjalności , 1290


Healing in paradise / Uzdrowienie w rajskim wymiarze, 695


Departure: The journey begins / Odejście i początek podróży, 659


Magical nights enters the meadows / Magiczna noc zapada nad łąką, 699


A cup of tea in my hand: Self-portrait / Czarka herbaty trzymana w dłoni: Autoportret, 1290

Ten obraz został stworzony z intencją zobaczenia siebie, zobaczenia swojej pełnej, wielowarstwowej i wielowymiarowej natury i twarzy; z perspektywy, z której nie widzieliśmy siebie wcześniej.

Głęboki, transcendentalny rzut na obraz samego siebie.

Świadome śnienie / Lucid Dreaming, 1290

Ten obraz stworzyłam w czasie szkolenia z zakresu świadomego śnienia. Intencją, która żyje w nim jest uruchomienie zdolności przejrzystego śnienia w codziennym życiu, dla każdego kto z niego korzysta.

Ma dobrą, harmonijną energię. Może być umieszczony w dowolnym miejscu, w domu lub w innym budynku.Obrazy cienia: Transformacja traumy / Shadow work & trauma transformation, 549

Ten nietypowy, eksperymentalny obraz zawiera w intencji uzdrowienie traumy.

Jest dość prosty, prawie dziecięcy i jest jedną z tych moich prac sztuki transcendentalnej, które są mi szczególnie bliskie.

Zawiera prowadzenie duchowego procesu transformacji traumy w klejnot, który jest piękny i drogocenny.

Będzie dobrze pracował, gdy potrzebujesz i, przechodzisz przez procesy uzdrowienia.

Polecany bardziej do duchowej pracy niż jako element wystroju wnętrza. Nie każde miejsce będzie dobre dla tej energii, musisz poczuć i wybrać.


Everyday mirages / Codzienne obrazy, 549

Ten obraz zawiera treści wielowymiarowej natury wszystkich zjawisk.

Jest jedną z moich prac o najbardziej lekkiej energii, ukazuje eteryczną i delikatną formę codziennego świata i jego różnych elementów.

Ma spokojną, lekką energię, może być umieszczony w dowolnym miejscu.


Engagement / Zaręczyny, 1290

Ten obraz przedstawia energetyczny proces pomiędzy siłami yin & yang, skoncentrowany na aspekcie światła, które wyłania się z ciemności, tworząc obrazy i wizje.

Zawiera temat potencjalności, która pozwala manifestować marzenia, nawet te których teoretycznie nie da się zrealizować.
Posiada intensywną, wspierającą energię. Może być umieszczony w dowolnym miejscu.  Multi-dimensional cruise / Rejs przez tysiące światów, 599

Ten obraz zawiera tematy podróży duchowej i ziemskiej, przez wszystkie piękne i upragnione miejsca  i warstwy naszego życia.
Zawiera intencję realizacji marzeń i połączenia z tą wersją życia, w której pragniemy przebywać.

Posiada dynamiczną i pogodną energię. Może być umieszczony w dowolnym miejscu.