OPINIE

Przez lata otrzymałam wiele serdecznych opinii.

Nigdy nie było dla mnie specjalnie naturalne ich publikowanie, bo uważam że materiały, które tworzę, pozwalają poczuć to jaka jestem, w tym także to, co mogę zaoferować w swojej pracy.

Po wielu sugestiach moich klientów, postanowiłam otworzyć się, na dzielenie się opiniami, które otrzymuję.
Będę je publikować stopniowo, zaczynając od tych, które otrzymałam od osób, które zachęciły mnie, aby to robić.

Za jakiś czas zamieszczę opinie też na moich mediach, i na Google – już pod szyldem spółki.

Dziękuję za Waszą pomoc i wsparcie w tym projekcie, który publikuję dopiero w 9 roku swojej pracy.

Irmina

Gosia

Od mojego pierwszego spotkania z Irminą minęło już kilka lat. Od tego czasu zwracam się do niej po pomoc w trudnej sytuacji lub po prostu gdy potrzebuję jasności lub wsparcia w danym temacie. Za każdym razem czeka mnie wyjątkowe spotkanie. Dzięki bardzo głębokiej wiedzy i unikalnemu podejściu spotkanie z Irminą jest piękną, duchową podróżą. Cenię sobie jednak, że jest to podróż, która zmierza w konkretnym kierunku – ku rozwiązaniu i znalezieniu właściwej odpowiedzi. Dzięki naszym spotkaniom mogę dostrzec  większy sens w moich działaniach i zrozumieć wiele kwestii, które wydają się być niedostępne z mojej, codziennej perspektywy. Niezależnie od charakteru problemu i skali wątpliwości każde nasze spotkanie daje mi możliwość zobaczenia mojej sytuacji od innej strony, dotarcia do pewnej głębi i ukrytych znaczeń.  Działa to na mnie niezwykle kojąco i wzbogacająco. Rodzi się większy spokój. Pojawia zrozumienie a za nim tak potrzebne poczucie klarowności i spokoju. Ponadto Irmina jest niezwykle skutecznym praktykiem. Poza ciepłem i empatią pochyla się nad wątpliwościami tak długo  jak długo nie będę mieć jasności w danym temacie. W trakcie naszego spotkania czuję się najważniejsza. Dzięki temu rodzi się kontakt oparty na otwartości i bezpieczeństwie a rzeczy „same się pojawiają”.  Jest przepływ. To zawsze są wyjątkowe spotkania. 

Na przestrzeni kilku lat widzę jak dużo DOBRA wprowadziła do mojego życia. Wiele rzeczy w moim życiu dzięki jej działaniom zostało „wyprostowanych” a ja dla siebie stałam się bardziej zrozumiała i wyrozumiała:).  Odzyskałam większa jasność, poczucie harmonii i spokój. Jej umiejętność dawania wsparcia jest unikalna i niezwykle wartościowa zarazem. Polecam z całego serca. 

Gosia O.


Asia

Serdecznie polecam sesje terapeutyczna u Irminy, pełen profesjonalizm jeśli chodzi o prowadzenie. Irmina jest bardzo empatyczna i skupiona na kliencie osobą, dla mnie jedna z lepszych terapeutek jakie spotkałam osobiście. Sesje odkryły dużo ważnych aspektów, o których wcześniej nie wiedziałam. Daje 10/10 ????????????

Asia D.


Magdalena

Z Irminą umówiłam się na odczyt z moich Kronik Akaszy z pewną dozą niepewności. Nie widziałam czy na pewno otrzymam odpowiedzi na trudne pytania, które męczyły przez kilka lat.

To, co się stało przerosło moje najśmielsze oczekiwania. Już podczas pierwszego odczytu dostałam odpowiedź na pytanie, które uwolniło mnie od poczucia winy, które długo na sobie nosiłam. Słowa, które przekazała mi Irmina podczas tego odczytu uwolniły zabetonowane we mnie emocje. Były łzy i niezwykła ulga, jaką bardzo szybko poczułam.

Na kolejnym spotkaniu, znów otrzymałam odpowiedzi, które pozwoliły mi posklejać w wyraźniejszy obraz niezrozumiałe kawałki mojej przeszłości i teraźniejszości. Każdemu, kto dźwiga ciężary, których sam nie potrafi uwolnić i szuka po omacku odpowiedzi, polecam z całego serca Irminę z jej niesamowitym darem przekazywania odpowiedzi z Pola Informacji. Mnie oba odczyty bardzo pomogły poczuć grunt pod nogami i odnaleźć spokój, więc jeśli szukasz odpowiedzi na nurtujące Cię pytania dotyczące Twojej aktualnej sytuacji życiowej czy zawodowej, gorąco polecam spotkania z Irminą Wroną z Direction Future.

Irmina jest moją Przewodniczką po Kronikach Akaszy. Lepszej nie mogłam sobie wymarzyć. Nieustająco wysyłam Wszechświatu wdzięczność za to, że „przez przypadek” trafiłam na Irminę.

Magdalena K.