TAROT


Tarot terapeutyczny – sesja indywidualna


Ezoteryczna sesja terapeutyczna o wielopoziomowym działaniu.

Za pomocą Tarota możemy zobaczyć w jakim kierunku wybrane sprawy rozwijają się „pod powierzchnią.”

Rozkłady, z których korzystamy w czasie sesji należą do Tarota psychologicznego (bazującego na koncepcjach jungowskich) oraz astrologicznego (wykorzystujące równocześnie głęboką ezoteryczną wiedzę, płynącą z astrologii i numerologii).

Tematy: Relacje (różne rodzaje rozkładów), decyzje (sprawdzenie jaka jest tendencja rozwoju wydarzeń dla różnych wariantów, przy dokonywaniu decyzji), prognozy (biznes i finanse, projekty, zdrowie, i inne) – różne rodzaje rozkładów, w tym krótkie, średniej długości ale i również duże, rozbudowane prognozy miesięczne, półroczne lub całoroczne (wgląd w całość tzw. 12 domów horoskopu klienta).

Pracujemy tylko z pytaniami etycznymi, i tylko z takimi na które nie boimy się uzyskać odpowiedzi. W przypadku wątpliwości co do zadania pytania, najpierw pytamy Tarota czy możemy zrobić na nie rozkład, i czy to będzie dobre dla osoby pytającej.

„Tarot ucieleśnia symboliczne prezentacje uniwersalnych idei, za którymi leżą wszelkie niejasności ludzkiego umysłu; i właśnie w tym rozumieniu, że zawierają one ukrytą doktrynę, którą jest realizacja poprzez kilka prawd, zakorzenionych w świadomości wszystkich.” – A. E. Waite

#Dostępność sesji:
Sesje dostępne są na żywo w Krakowie i Łodzi, oraz przez Internet i telefon, w jezyku polskim i angielskim.


#Koszt i rezerwacje sesji:

Koszt sesji trwającej maksymalnie do 1h 15min to 350zł – dla sesji przez Internet i telefon, i 400zł – dla sesji na żywo. Każde kolejne pół h plus 50zł. Dla sesji przez Internet i telefon dostępna jest również krótka sesja Tarota, trwająca maksymalnie 30 minut, w cenie 250zł.

Rezerwacje sesji odbywają się przez wpłatę zaliczki 100zł, po wcześniejszym ustaleniu terminu. Zaliczka nie jest zwracana, jeżeli osoba nie przyjdzie na spotkanie lub z niego zrezygnuje. Do 3 dni przed terminem istnieje możliwość przesunięcia sesji.

#ZAPISY I KONTAKT:
https://spaceluminous.com/kontakt/