Astrologia

ZAPRASZAMY serdecznie na konsultacje astrologiczne

konsultacje-astrologiczne-telefon-internet

Czytaj też: Co to jest horoskop?

Astrologia medyczna: Jak astrologia może pomóc nam w temacie zdrowia?

Praca z analizą horoskopu urodzeniowego człowieka, relacji (partnerskiej, rodzinnej, biznesowej, innej) lub projektu, zespołu czy firmy jest sesją terapeutyczną o wielopoziomowym działaniu.

Dzięki pracy z astrologią dogłębnie zrozumiesz i poznasz swoją sytuację, żebyś w konsekwencji mógł(a) łatwiej się w niej odnaleźć, wejść z nią w harmonię. I z tego miejsca również wprowadzić upragnione zmiany, które najpierw muszą się zadziać na poziomie świadomości. Ale nie świadomości w znaczeniu intelektu, a raczej faktycznego zrozumienia, doświadczenia i uzyskania osobistego wglądu.

KOSZT

Konsultacja astrologiczna kosztuje 680zł i jest płatna z góry – jest to koszt konsultacji dla większości prac.

Konsultacja może kosztować więcej, jeśli chcesz żebyśmy omówili nie tylko Twój horoskop, ale również jego zestawienie z innymi wykresami np. porównanie z horoskopami innych osób.
Osobisty horoskop z prognozą na najbliższe miesiące i np. porównanie do horoskopu z żoną, wspólnikiem, horoskopem firmy, kosztuje 680zł. Jest to koszt konsultacji, gdy do opracowania zgłaszasz jeden główny horoskop urodzeniowy plus trochę dodatkowej pracy np. dopasowanie do horoskopu firmy. Jeśli do sprawdzenia jest kilka wykresów, wtedy koszt konsultacji jest wyższy, w zależności od czasu pracy, – jak dużo będę go potrzebować żeby opracować wszystko.

ILE CZASU TRWA SESJA

Sesja trwa około 2h, wg planu 1.5-2h, w praktyce jest to często 2.5-3h.

JAKI JEST CZAS OCZEKIWANIA NA SESJĘ

Zazwyczaj jest to ~2 tygodnie od czasu gdy otrzymam wpłatę i dane potrzebne do opracowania horoskopu (dzień, miesiąc, rok i dokładna godzina narodzin, godzinę narodzin można sprawdzić w Urzędzie Stanu Cywilnego, na bransoletce z dnia narodzin albo w Książeczce Zdrowia Dziecka, im więcej danych tym lepiej, czasami są różnice w tych źródłach i robimy tzw. rektyfikację godziny, i miejsce narodzin).

JAK WYGLĄDA KONSULTACJA

Konsultacja ma formę rozmowy. Tak jak moi nauczyciele z (Moskiewskiej Akademii) nie opracowuję wersji tekstowej.

Sesję można nagrywać albo notować sobie najważniejsze rzeczy.

Ilość informacji które można odczytać z horoskopu jest ogromna. Najczęściej opracowuję ogólny rys horoskopu z uwzględnieniem niektórych tematów i prognozą, ale można wybrać konkretną sferę życia np. relacje, zdrowie, kariera i poświęcić jej więcej uwagi.

Konsultacje dostępne są na bieżąco online – via Skype, Messenger, Zoom, telefon, oraz na żywo w Krakowie raz na 1-2 miesiące też w Łodzi, w języku polskim i angielskim.

UPDATE: W czasie pandemii wszystkie sesje i konsultacje odbywają się online (przez Skype, Messenger lub Zoom) i telefonicznie.

Więcej informacji wkrótce ♥️

ZAPISY & KONTAKT:

https://spaceluminous.com/kontakt/

516 615 773 Irmina – osoba prowadząca

576 877 236 Anna Maria Zaborniak – manager