Namkha

Tybetańska metoda harmonizowania żywiołów.

„Namkha” w języku tybetańskim oznacza przestrzeń. Przestrzeń jest podstawą wszystkich pozostałych elementów (wody, ziemi, ognia, powietrza), i wszystkich zjawisk. Namka jest również nazwą przedmiotu, zrobionego z drewnianych patyczków i bawełnianych nici; powiązanego z astrologią tybetańską.

Metoda wykonywania Namki  była już znana w przedbuddyjskiej tradycji Bon, ale, zgodnie z przekazem Chogyala Namkhaia Norbu, jej korzenie są jeszcze starsze.

Wiedza ta związana jest z trzema głównymi aspektami astrologii tybetańskiej: cyklem dwunastu zwierząt, pięcioma elementami i dziewięcioma mewa.

W naszym życiu mogą się manifestować wszelkie rodzaje problemów i konfliktów. Za pomocą Namki możemy zharmonizować konfliktujące relacje, pomiędzy naszymi osobistymi elementami, tak by uzyskać pozytywny efekt dla okoliczności w naszym życiu codziennym. W rezultacie, wzmocni się nasza energia życiowa, polepszy się nasze zdrowie, i będzie nam łatwiej zmierzyć się z czymkolwiek, co zamanifestuje się w naszych życiach.

Namka jest nie tylko pięknym przedmiotem, który możemy trzymać w domu. Jej właściwą funkcją jest harmonizowanie naszych okoliczności; funkcja ta jest aktywowana przez rytuał nadania mocy (empowerment).

Ktokolwiek pragnie przygotować Namkę, może to zrobić, ale tylko ci, którzy otrzymali przekaz od Chogyala Namkhaia Norbu mogą wykonać rytuał nadania mocy.

Namkę można przygotować nie tylko dla jednostki, ale także dla małżeństw, firm, organizacji, przedsiębiorstw i projektów.

Do wykonania Namki potrzebna jest data urodzenia osoby lub analogicznie np. założenia firmy (dzień, miesiąc, rok).

Koszt wykonania Namki to 350zł. Obowiązuje wysłanie przedpłaty 150zł. Przedpłata nie jest zwracana, jeżeli klient zrezygnuje z zamówienia.  Koszty wysyłki wynoszą 15zł.

Przedpłaty proszę wpłacać na konto:

Direction Future Marta Wrona
87 1160 2202 0000 0003 8580 9851
Opis: Namkha + imię i nazwisko osoby zamawiającej

Po wpłacie zaliczki, proszę o przesłanie potwierdzenia przelewu oraz adresu, na który Namka ma zostać wysłana na mój E-mail.

Namki przygotowuję i autentykuję tylko w wybrane dni miesiąca, zgodnie z wytycznymi podanymi przez Namkhai Norbu Rinpoche.