Namkha

Tybetańska metoda harmonizowania żywiołów.

„Namkha” w języku tybetańskim oznacza przestrzeń. Przestrzeń jest podstawą wszystkich pozostałych elementów (wody, ziemi, ognia, powietrza), i wszystkich zjawisk. Namka jest również nazwą przedmiotu, zrobionego z drewnianych patyczków i bawełnianych nici; powiązanego z astrologią tybetańską.

Metoda wykonywania Namki  była już znana w przedbuddyjskiej tradycji Bon, ale, zgodnie z przekazem Chogyala Namkhaia Norbu, jej korzenie są jeszcze starsze.

Wiedza ta związana jest z trzema głównymi aspektami astrologii tybetańskiej: cyklem dwunastu zwierząt, pięcioma elementami i dziewięcioma mewa.

W naszym życiu mogą się manifestować wszelkie rodzaje problemów i konfliktów. Za pomocą Namki możemy zharmonizować konfliktujące relacje, pomiędzy naszymi osobistymi elementami, tak by uzyskać pozytywny efekt dla okoliczności w naszym życiu codziennym. W rezultacie, wzmocni się nasza energia życiowa, polepszy się nasze zdrowie, i będzie nam łatwiej zmierzyć się z czymkolwiek, co zamanifestuje się w naszych życiach.

Namka jest nie tylko pięknym przedmiotem, który możemy trzymać w domu. Jej właściwą funkcją jest harmonizowanie naszych okoliczności; funkcja ta jest aktywowana przez rytuał nadania mocy (empowerment).

Ktokolwiek pragnie przygotować Namkę, może to zrobić, ale tylko ci, którzy otrzymali przekaz od Chogyala Namkhaia Norbu mogą wykonać rytuał nadania mocy.

Namkę można przygotować nie tylko dla jednostki, ale także dla małżeństw, firm, organizacji, przedsiębiorstw i projektów.

Dodatkowo o Namce przeczytasz w tym wpisie: Losar & Namkha

ZAMÓWIENIA NA NAMKI, KOSZT I KLUCZOWE INFORMACJE:

Żeby przygotować Namkę potrzebna jest data urodzenia osoby lub np. założenia firmy, projektu, zespołu, zawarcia małżeństwa: dzień, miesiąc, rok.

Aktualne ceny i zasady rezerwacji znajdują się zakładce: CENNIK.

Wszystkie zamówienia na Namkę są płatne z góry. Kwota ta nie jest zwracana, jeżeli osoba zrezygnuje z zamówienia.
Koszt wysyłki dla przesyłek krajowych wynosi 28zł (wysyłka kurierem). Istnieje możliwość wysłania przesyłki za granicę i płatności przez Paypal.

Czas oczekiwania na Namkę wynosi najczęśniej około miesiąca, maksymalnie 2 miesięcy.

WAŻNE  –  Empowerment Namek na nowy cykl:

Namkha harmonizuje nasze urodzeniowe połączenia żywiołów również ze zmieniającymi się co roku położeniami. Dlatego, żeby jej skuteczność była pełna, powinna być przynajmniej 1 raz do roku (kiedy rozpoczyna się nowy rok wschodni, czyli zazwyczaj w lutym) ponownie zasilona w czasie specjalnego rytuału, zawierającego jej empowerment.

W roku 2023 dostępne będzie ~6 terminów, kiedy będę autentykować nowe Namki i zasilać Namki wykonane wcześniej, żeby zharmonizować je z wpływami obecnego roku (Metalowego Bawoła).

Koszt empowermentu Namki to 280zł + koszty przesyłki 28zł.

Czas oczekiwania na empowerment/odświeżenia/zasilenia wcześniej już  przygotowanej i autentykowanej Namki wynosi maksymalnie do 2 miesięcy.

Namki przygotowuję i autentykuję tylko w wybrane dni miesiąca, zgodnie z wytycznymi podanymi przez Namkhai Norbu Rinpoche, mojego Mistrza.

Żeby zamówić Namkę napisz do nas lub kliknij w poniższy przycisk.