Teściowie & Ich miejsce w systemie rodzinnym

WPŁYW TEŚCIÓW NA ŻYCIE RODZINYTeściowie mogą mieć zbyt duży wpływ na decyzje w rodzinie. Mogą mieć więcej do powiedzenia niż mąż i żona (założyciele rodziny) – w kwestii wspólnego życia pary.

To nie jest właściwe, bo kiedy tworzymy własną rodzinę – nasz mąż lub żona stają się dla nas priorytetem względem rodziców.

Mimo, że z pewnego punktu widzenia zawsze rodzice pozostają „więksi” od nas, w tym znaczeniu że byli oni wcześniej, a my pojawiliśmy się później – w naszej rodzinie pochodzenia.Jednak, pojawienie się nowego systemu, które najczęściej wyznaczane jest przez narodziny dziecka, sprawia że ten nowy system zyskuje pierwszeństwo przed poprzednim.

Dwa istotne, naturalne porządki działają tutaj równocześnie:
Z jednej strony rodzice i teściowie muszą zostać uznani jako ci, którzy są wcześniej i dzięki nim, możemy mieć swoje życie i związek.

Z drugiej strony nasza nowa rodzina, czyli nowy system zyskuje dla nas priorytet zarówno względem teściów i rodziny naszego partnera, jak i względem naszej własnej rodziny pochodzenia.

Irmina WronaZapraszam na sesje indywidualne ustawień oraz konsultacje i szkolenia:

https://spaceluminous.com/kategoria-produktu/sesje/
https://spaceluminous.com/kategoria-produktu/kursy/

WIĘCEJ O MNIE – IRMINA: https://spaceluminous.com/o-mnie/

WIĘCEJ INFORMACJI O KURSIE SUKCES: https://spaceluminous.com/sukces/DLA KLIENTÓW INDYWIDUALNYCH I BIZNESOWYCH:

Zapraszam na konsultacje osobiste i dla biznesu, dostępne są w języku polskim i angielskim.

Wszystkie sesje dostępne są na bieżąco online i przez telefon.

Istnieje możliwość zorganizowania spotkania na żywo w Krakowie, Katowicach i Łodzi, okazjonalnie też w innych miastach w Polsce i poza.

ZAPISY:

+48 576 877 236 Irmina
https://spaceluminous.com/sklep/

ฅ/ᐠ. ̫ .ᐟ\ฅ ฅ/ᐠ. ̫ .ᐟ\ฅ

#rodzina #ustawieniarodzinne #hierarchia #systemrodzinny #drzeworodziny #rodziceidzieci #ciałorodziny #przodkowie #ustawieniasystemowe #sezonwagi #teściowie #tesciowie #teściowa #tesciowa #teściu #harmonia #dzieciństwo #rodzeństwo #konstelacje #równowaga #terapiarodzin #mojemiejsce #pozycja #wrodzinie #szkolenia #kursyonline #webinary #konsultacje #dlabiznesu #finanse #miłość #sukces #szczęście #dom


Odpowiedz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *