Mądrość ciała: Co mówi Twoje ciało przez język symptomów? – Wykład otwarty w Krakowie 10 czerwca 2024

„Mądrość ciała: Co mówi Twoje ciało przez język symptomów?”

Zapraszamy na wykład otwarty, który odbędzie się w poniedziałek 10 czerwca 2024, o godzinie 18:15 w Magic Therapies, przy ulicy Wielopole 20A w Krakowie.

O wydarzeniu:

Spojrzymy na nasze ciało, oraz na sposób komunikacji, którego ono używa, kiedy chce do nas przemówić.

Często postrzegamy nasze ciało jako mniej komunikatywne od naszego umysłu i sfery emocji. Można powiedzieć, że w pewnym sensie nie dostrzegamy naszego ciała.

Zaczynamy je zauważać dopiero kiedy coś mu dolega, sprawiając nam niewygodę; i wtedy kiedy coś nam w nim nie pasuje.

Ponieważ nasze ciało jest biologiczne i posiada w sobie też zwierzęcy pierwiastek, często postrzegamy je jako potencjalnie mniej inteligentne, w odniesieniu do naszego umysłu i również do naszych emocji.

Ale nasze ciało posiada swoja mądrość. Posiada ono również swój język, w których mówi do nas, nie tylko na temat spraw jego dotyczących, ale również na temat znaczących kwestii dotyczących naszej psychiki, w tym warstwy emocjonalnej i mentalnej.

W istocie, większość problemów, które pojawiają się na poziomie naszego ciała, ma swoje korzenie głębiej – w naszym ciele psychicznym.
Rzeczy, które są dla nas „nie do wytrzymania” emocjonalnie i mentalnie, nasze ciało wchłania w siebie i staje się nimi obciążone.

Nasze ciało jest receptywnym przewodnikiem i działa ono dla nas nieustannie, bez chwili odpoczynku. Nawet w czasie gdy śpimy, wszystkie narządy i układy ciała niestrudzenie pracują dla nas, podtrzymując je i tym samym nas przy życiu.

Żeby ciało było zdrowe i w dobrej kondycji, musimy umieć go słuchać.
W czasie wykładu omówimy ten temat bardziej obszernie.

Zrozumiesz w jaki sposób nasze ciało somatyzuje emocje i myśli, jak powstaje choroba, i co możesz zrobić, żeby zdrowie było obecne.

Będzie też czas na pytania i odpowiedzi,

Do zobaczenia!

IrminaUdział w wydarzeniu jest bezpłatny.

Na spotkaniu dostępny będzie poczęstunek (kawa, herbata, zioła, przekąski) – koszt 25zł.

Chcesz wziąć udział? Poinformuj nas:Jeżeli chcesz pogłębić swoją wiedzę lub potrzebujesz praktycznej pracy z tym tematem,
zapraszam Cię na indywidualne sesje, (które prowadzę regularnie na żywo w Krakowie i Łodzi oraz w trybie online),
a także na całodzienny warsztat Ustawień Hellingerowskich:

„Zapisy w ciele: Pozwól swojemu ciału przemówić do Ciebie poprzez język symptomów.” https://www.facebook.com/events/1060116741918237/

który poprowadzę w Magic Therapies, w sobotę 15 czerwca 2024.#mądrośćciała #ciało #zdroweciało #choroba #symptomy #zaburzenia #zdrowie #ciałopozytywność #zdrowiebezleków #ustawieniasystemowe #ustawieniahellingerowskie #ustawieniahellingera #kronikiakaszy #warsztatustawieńsystemowych #ustawieniarodzinne #rodzinne #ustawienia #genealogia #terapiatraumy #pracaztraumą #uczucia #emocje #myśli #przebudzenie #przebudzeni #świadomość #rozwójosobisty  


Odpowiedz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *