Warsztat czytania snów: Poznaj swoją podświadomość – Kraków 5 maja 2024

„Sny są dzisiejszymi odpowiedziami na jutrzejsze pytania.”
– Edgar Cayce


__________________

Zapraszamy na praktyczny warsztat czytania snów,
który odbędzie się w niedzielę 5 maja 2024, w godzinach 12:00-19:00,
w Magic Therapies w Krakowie, przy ul. Wielopole 20A.
O wydarzeniu:

W czasie warsztatu damy przestrzeń naszej podświadomości, pozwalając aby została ona przez nas zauważona i wysłuchana.

Nasza nieświadoma sfera, w tym nasza podświadomość i czasami też nadświadomość działają aktywnie i nieustannie przez cały czas; nie tylko wtedy, kiedy śnimy, ale również gdy jesteśmy wybudzeni.

W różnych miejscach spotykamy się z tematem podświadomości, jednak większość z nas nie wie jak ona działa i jak się z nią porozumieć, z poziomu naszej świadomości.

Nauka czytania snów stanowi wspaniałe pole do tego celu.

Każdej nocy śnimy około 6 snów.
Przesypiając jedną trzecią czasu naszego życia, czyli po 8 godzin w ciągu doby, ilość pojawiających się nam snów dosięga nawet do 150 000 –  dla osoby żyjącej do późnego wieku. Dlatego warto skorzystać z tych zasobów.

W czasie warsztatu będziemy pracować z różnymi kategoriami i rodzajami snów, wliczając w to: sny z bieżącego czasu, ważne sny z okresu dzieciństwa, sny które się powtarzają (w tym sny pomyślne, neutralne i koszmary senne), sny o charakterze archetypowym, sny w których jesteśmy świadomi że śnimy czyli tzw. świadome sny, sny prorocze i wszystkie inne rodzaje snów.

Zrozumiesz jak działa i na czym polega sztuka poprawnego odczytywania zawartości znajdującej się snach, oraz po czym rozpoznać, czy interpretacja została wykonana poprawnie.  

Pomocnym narzędziem przy pracy z analizą snów jest nasza intuicja.
Najczęściej znaczenie tego słowa rozumiemy „intuicyjnie”. Większość z nas nie wie czym dokładnie ona jest i w jaki sposób możemy z niej (s)korzystać.

„Często śnimy o osobach, od których otrzymujemy list następnego dnia. Sprawdziłem to przy wielu okazjach, że w chwili kiedy sen się wydarzał, list już leżał w skrzynce adresata.”
– Carl Gustav Jung

W czasie warsztatu powiemy o tym szerzej. Dowiesz się czym jest intuicja, i w jaki sposób możesz zaobserwować jej działanie. Wykonamy ćwiczenia, które pozwolą Ci doświadczyć zjawiska intuicji. Nauczysz się rozpoznawać jej obecność w wybranych sytuacjach, i dowiesz się jak ją rozwijać.  
 
Warsztat będzie skoncentrowany się na nauce odczytywania kluczowych przesłań, zawartych w snach uczestników. Będzie zawierał też fragmenty skoncentrowane na teorii.

Jeżeli na co dzień korzystasz z różnych pomocy służących do pracy ze snami np. z dziennika snów lub z senników, dowiesz się jak z nich (poprawnie) korzystać, aby praca z nimi była bardziej owocna i dawała większą skuteczność.

Naszym głównym celem będzie uzyskanie umiejętności czytania snów; szczególnie własnych snów, ale również snów innych osób. Powiemy o tym, co jest ważne dla zrozumienia i poprawnego odczytania snu, i jakich błędów unikać.

Każda osoba posiada swój własny wymiar istnienia, swój własny umysł, osobistą sferę emocji i uczuć, i własne ciało.
Czasami sen o takiej samej treści, może oznaczać zupełnie co innego, dla różnych osób.

Istnieją też uniwersalne treści i obrazy tzw. archetypy, które pojawiając się w snach różnych osób, niosą to samo niezmienne znaczenie.

Zobaczysz jak możesz odróżnić treści i przesłania archetypowe, pojawiające się w snach konkretnej osoby od podobnych obrazów, zawartych w jej śnie, które nie zawierają i nie stanowią zjawiska archetypu.  

Każdy z nas posiada swoją indywidualną, pojedynczą sferę podświadomości (tzw. nieświadomość indywidualną), która w przestrzeni snów łączy się i przenika ze wspólną dla innych sferą nieświadomości zbiorowej.

Nauka czytania snów stanowi bramę nie tylko do zrozumienia ich znaczenia, ale również do zazwyczaj niedostępnych dla nas informacji i przesłań, które są obecne i możliwe do odkrycia w przestrzeni nieświadomości zbiorowej.

„Zobaczyłem we śnie tablicę, na której każdy pierwiastek znajdował się w odpowiednim miejscu.”
– Dimitri Mendelejew 

W naszych snach zawarte są kluczowe wskazówki i liczne informacje, dotyczące naszego życia.

Na poziomie świadomym, gdy nie mamy dostępu do naszej podświadomości, większość z tych zasobów pozostaje niewykorzystana.
 
Poprzez pracę ze snami możemy zyskać dostęp do kontaktu z naszą podświadomością, który będziemy w stanie utrzymać również poza czasem, gdy śnimy, w naszym codziennym życiu jawy.

Do zobaczenia!

Irmina   
 


Jeżeli chcesz poszerzyć swoją pracę z tematem snu i śnienia, zapraszam Cię również na powiązane wydarzenia:

Niedziela 10 marca 2024, godz. 17:30
Krótki webinar
„Rytuał snu. Jak polepszyć sferę snu? Świadome spojrzenie na przestrzeń snu i śnienia w naszym życiu.”

Niedziela 5 maja 2024, godz. 11:00
Wykład otwarty
„Jak powstają sny? & Co nam przekazują?”

Niedziela 9 czerwca 2024, godz. 13:00-20:30
Warsztat praktyczny
„Nauka świadomego śnienia”

A także na sesje indywidualnej pracy 1:1, które prowadzę regularnie online i na żywo w Krakowie i Łodzi. Zasady uczestnictwa i rezerwacji:

Ilość uczestników w grupie: maksymalnie do 12 osób.

Warsztaty rozpoczynają się punktualnie. Przyjdź na spotkanie nie później niż 15 minut przed wyznaczoną godziną startu 12:00.

Warunkiem rezerwacji miejsca jest opłacenie udziału w warsztacie. Zapisy:

Koszt: 860zł

Rezygnacja z udziału w warsztacie:
Nie później niż do trzech dni przed terminem warsztatu zwracana jest wpłacona kwota, pomniejszona o opłatę administracyjną 360zł. Po tym czasie wpłacona kwota nie jest zwracana.

Istnieje możliwość otrzymania faktury VAT.Komfort:

Możesz zabrać ze sobą obuwie na zmianę i wygodne ubrania. Sala jest ogrzewana, wyposażona w termofory i dobrze wentylowana.

W czasie warsztatu przewidziana jest krótka, godzinna przerwa obiadowa.

Jeżeli chcesz, możesz wziąć ze sobą posiłek do odgrzania na kuchence elektrycznej lub w mikrofalówce.

Woda, herbata, kawa i zioła, owoce oraz przekąski, będą dostępne na miejscu i są wliczone w cenę warsztatu.

Do zobaczenia!

IrminaKontakt & rezerwacja miejsc:


+48 516 615 773 Jeżeli jestem niedostępna, wyślij mi SMS, oddzwonię.
Więcej o mnie: https://magictherapies.pl/irmina-wrona/

#podswiadomosc #potęgapodświadomości #analizasnów #jakpowstająsny #skądsiębiorą #śnienie #marzeniasenne #snienie #zdrowysen #powtarzającesięsny #powtarzajacysięsen #koszmarysenne #snienie #sennajawie #świadomesny #warsztatyświadomegośnienia #naukaświadomegośnienia #świadomysen #swiadomysen #świadomeśnienie #pracazpodświadomością #podświadomość #intuicja #warsztaty #proroczysen #proroczesny #przejrzystysen #nadświadomość

Odpowiedz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *