Serdecznie zapraszam na warsztat analizy snów i pracy ze snami, który odbędzie się 18 stycznia 2018 w Sopocie.
Celem warsztatu jest zapoznanie się z techniką analizy snów oraz przygotowanie uczestników do samodzielnego posługiwania się nią.
W czasie zajęć można będzie m.in. uzyskać podstawowe informacje na temat procesu śnienia, poznać jego terapeutyczny potencjał, oraz popracować nad odczytaniem znaczenia ze snów opowiedzianych przez uczestników.
Zarys warsztatu:
Ponieważ jest to wydarzenie o charakterze samorozwojowym i terapeutycznym, rozpoczniemy od przedstawienia się i wymiany informacji. Uczestnicy będą mogli opowiedzieć parę słów o sobie, o tym co nas przyprowadziło na zajęcia, i co chcielibyśmy zyskać dla siebie przez uczestnictwo w wydarzeniu.
Następnie przejdziemy do części poświęconej tematyce śnienia. Posłuchamy informacji o samym procesie snu i o znaczeniu jakie sny mają w naszym życiu, a także o potencjalnych korzyściach, płynących z poświęcenia im większej uwagi.
Wykonamy ćwiczenia wspomagające wyobraźnię i kreatywność, które otworzą nam furtkę do samodzielnego posługiwania się analizą snów.
Będziemy również opowiadać nasze sny, rozkładać je na części pierwsze (z pomocą wcześniej wykonanych ćwiczeń), i później, na przykładach nauczymy się odczytywać ich znaczenie.
Każdy z uczestników będzie miał możliwość przedstawić swój sen lub sny i z nimi pracować, samemu i z pomocą grupy i prowadzącego.
Miejsce: dokładny adres zostanie udostępniony dla osób, które zgłoszą uczestnictwo.
Do zobaczenia !
Prowadząca: Marta Wrona; tematyczny zakres pracy (m.in.): ustawienia systemowe (wg Berta Hellingera), ustawienia snów i astrologiczne, psychologia transpersonalna – wzorce COEX, matryce okołoporodowe (wg Stanisłava Grofa) i sfera transpersonalna, Dwupunkt i kreowanie rzeczywistości z Pola Serca, Kroniki Akaszy, archetypy, analiza snów i psychologia głębi.
#analizasnów #archetypy #warsztatsnów #rozwójosobisty
Link do wydarzenia na Facebook: https://www.facebook.com/events/157381391699217/