Nowe kwalifikacje i certyfikaty

Kochani,
z radością pragnę podzielić się z Wami dwoma certyfikatami ze szkoleń Feng shui w malezyjskiej Yap Cheng Hai Academy

Szkolenia w ubiegłym roku 2021 miałam przyjemność odbyć u Solange Carlotti, niedawno dotarły do mnie certyfikaty.

Jak wiecie, cały czas poszerzam swoje kwalifikacje i wraz z każdym kolejnym rokiem mam coraz więcej co zaoferowania dla Was.

W swojej pracy jestem nastawiona na praktykę i skuteczność.

Nieprzerwanie szkolę się w pracy różnymi metodami, do których mam zaufanie; z których korzystam dla siebie. I których znajomość znacznie poszerza moje możliwości zawodowe.Jestem niezwykle wybiórcza jeśli chodzi o wybieranie mistrzów, którzy mnie prowadzą.

Chociaż idziemy przez rok tygrysa, który ma silną i majestatyczną, energię, i który bywa, że nie robi sobie zbyt wiele z autorytetu, bo sam nieźle wciela się w tą rolę,
dla mnie zawsze ważna jest linia przekazu, czyli moi mistrzowie i instruktorzy.

Duża część mojej rodziny to nauczyciele, więc u mnie autorytety i nauczyciele są podświadomie kojarzone jako jedna energia.

Kiedy zaczynam się uczyć danej metody i wybieram instruktora lub przewodnika, od którego decyduję się uczyć, i który zgadza się mnie uczyć, postrzegam to następująco:

Jeżeli uda mi się w danej sferze prezentować sobą tyle i to, ile/co widzę u tej osoby – to będzie wspaniałe. Dlatego przewodnicy, których wybieram muszą budzić mój respekt tak, żebym chciała dążyć do tego rodzaju i poziomu energii.

W przypadku Feng shui czekałam na rozpoczęcie oficjalnych studiów kilkanaście lat.
W międzyczasie zgłębiałam różne elementy Feng shui, ale jestem osobą, która lubi mieć mistrzów. ღPoniżej załączam link do podstrony, gdzie znajdziecie niektóre z moich certyfikatów, z ostatnich lat.

Zazwyczaj jestem powściągliwa w dzieleniu się dyplomami w znaczeniu wygłaszania jakiejś mowy na ten temat. Nie jest to dla mnie naturalne, więc po prostu wgrywam je na stronę.

Podobnie w kwestii pisania o sobie, podstrona „O mnie” jest nadal niezrobiona. Zawsze gdy mam się za nią wziąć stanowi to dla mnie wyzwanie.

Jednocześnie mam świadomość, że dla części moich klientów to jest ważne; i chcą być informowani o tym, że mam przygotowanie do pracy w danej metodzie poświadczone np. odbyciem kursu, certyfikatem, – udokumentowane.

Ponieważ jest dobra okazja ku temu, dodam, że poza tymi szkoleniami, które są udokumentowane na stronie np. przez skany dyplomów, przez lata odbyłam też studia, kursy i wiele innych szkoleń, warsztatów i seminariów, krótszych lub dłuższych.

Czasami o niektórych gdzieś wspomniałam, ale wiem że nie o większości. Raz na czas staram się tym dzielić z Wami ღ

Przyznaję, że cieszę się, że mam coraz więcej do zaoferowania.

https://spaceluminous.com/o-mnie/certyfikaty/

Irmina

Odpowiedz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *