Praca z traumą & odzyskiwanie siły życiowej

W tym miejscu powiem kilka słów na temat terapii tramy i tego, w jaki sposób pojawia się trauma i rozłamanie różnych części naszej osobowości, kiedy doświadczamy traumy.

Z terapią traumy pracuję różnymi metodami m. in. metodą ustawień systemowych, psychologii transpersonalnej, Kronik Akaszy, dwupunktem.

W wyniku traumy nasza tożsamość, struktura pewnej całości lub spójność zostaje rozbita na mniejsze części.
Czasami mówi się, że pewna część naszej siły została utracona lub odeszła.

Ogólnie w różnych tradycjach na całym świecie, w kulturach szamańskich mówimy o tzw. zgubieniu duszy i korzystamy z rytuałów, które się nazywają soul retrieval, czyli rytuałami odzyskiwania duszy i siły życiowej.

Według tej koncepcji wiemy, że różne elementy naszej siły mogły zostać odłamane i zgubione. Mogą być pogubione gdzieś lub uwiezione w różnych miejscach, w różnym czasie, i w różnych wydarzeniach, których doświadczyliśmy.W czasie traumy jest tak, że zastygamy, jakby zamarzamy; i chociaż czas idzie do przodu, i my razem z nim również żyjemy każdego dnia. I możliwe, że od traumy minęło nawet 20, 30 albo 50 lat. Ale niektóre części nas tak jakby nie przeszły do teraźniejszego czasu razem z nami, tylko zamarzły, zostały uwięzione w pewnym czasie i w pewnej sytuacji, którą przeżywaliśmy kiedyś.

W czasie pracy z traumą docieramy do tego wydarzenia/wydarzeń i bierzemy stamtąd siłę, której nam brakuje, a która leży w przeszłości.
I również integrujemy siebie jako bardziej kompletną osobę, która dzięki temu co przeżyła ma możliwość więcej osiągnąć i bardziej aktywnie działać i przejawiać się w teraźniejszym czasie; zamiast tego, żeby to, co przeżyła było dla niej tylko utrudnieniem, którym i tak przecież było/jest przez bardzo długi czas.

W przyszłości powiem więcej o terapii traumy.

Irmina WronaKilka dni temu miałam okazję kolejny raz już uczestniczyć w szkoleniu z Prof. Franzem Ruppertem.

Mega wdzięczność za jego pracę, którą dzieli się z innymi.

♡♡♡

terapia traumy irmina wrona konstelacje ustawienia systemowe kroniki akaszy konsultacje feng shui psychologia transpersonalna
Irmina Wrona

Zapraszam na sesje indywidualne i warsztaty online, dostępne w języku polskim i angielskim. Pracuję różnymi metodami, w oparciu o m. in.
Ustawienia Systemowe (certyfikat oficjalnej, głównej szkoły Berta Hellingera Szkoła Cichych Ustawień Gerhard Walper),
naukę astrologii (studia w Akademia Astrologii M. Lewina, obecnie 5 rok),
wiedzę feng shui (Yap Cheng Hai Academy, po kursie średnio-zaawansowanym i przed egzaminem na poziom zaawansowany),
informacje z Kronik Akaszy (w przekazie od Gabriele Orr),
wzorce coex i matryce okołoporodowe psychologii transpersonalnej (w ujęciu Stanislava Grofa),
terapię traumy (różne systemy, w tym Ustawienia intencji w modelu Franza Rupperta i inne),
& Więcej.

Wszystkie sesje dostępne są na bieżąco online via Skype, Messenger, Zoom i przez telefon, w języku polskim i angielskim.

Istnieje możliwość zorganizowania spotkania na żywo w Krakowie i raz na czas w Łodzi, okazjonalnie też w innych miastach w Polsce i poza.

???️ ???????:

? https://spaceluminous.com/kontakt/
☎️ 516 615 773, 576 877 236 Irmina

?????:
Www: https://spaceluminous.com/ & directionfuture.biz
Facebook: https://www.facebook.com/SoulsOfSpace
YT & Titktok: Direction Future

Odpowiedz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *