Śmierć ego, ciemna noc duszy i proces depersonalizacji jako stany towarzyszące wybudzaniu świadomości – Live, niebieski poniedziałek 16 stycznia 2023

Podczas webinaru porozmawiamy na temat procesów depersonalizacji, stanów tzw. śmierci ego, ciemnej nocy duszy, kryzysów tożsamości. Oraz innych zjawisk mentalnych i emocjonalnych a także psychosomatycznych,

które często towarzyszą procesowi przebudzenia. Bezpośrednio poprzedzając go lub występują jednocześnie z pojawianiem się wglądów i wznoszenia się świadomości na wyższe poziomy niż wcześniej przez nas doświadczane.

Kryzysy tożsamości, stany śmierci ego i inne podobne doświadczenia często występują u osób, które aktywnie pracują nad rozwojem duchowym, osobistym, też po prostu rozwojem w życiu codziennym.
Są stałą u osób które przeszły przez traumatyczne wydarzenia i/lub znajdują się w stanie zespołu stresu pourazowego (PTSD).

Temat ten nie jest wystarczająco powszechnie poruszany, a dotyczy on wielu osób, można nawet powiedzieć, że w mniejszym lub większym stopniu, albo wcześniej czy później – dotyczy on każdego z nas.

W czasie webinaru poruszymy wybrane zagadnienia, w zależności od potrzeb uczestników wybierzemy te, które będą najbardziej Wam potrzebne i najciekawsze.

Przyjrzymy się temu jakie jest głębsze znaczenie pojawiania się takich stanów świadomości, jak możemy skorzystać z takich doświadczeń, i jak przejść przez ten czas kiedy się pojawiają, zazwyczaj sprawiając duży dyskomfort i utrudniając funkcjonowanie w życiu codziennym, osłabiając pogodę ducha.

Podamy wskazówki na to, odnaleźć stabilność i oparcie w samym sobie i jak uzyskać wewnętrzną spójność.

Do zobaczenia! ♡

Irmina & Dominik

Podczas webinaru skupimy się na stronie teoretycznej tematu, ale nawet sama teoria potrafi zdziałać cuda.

Dla tych z Was, którzy potrzebują naszego skupienia się na Waszym temacie dłużej, poświęcenia mu czasu i rozpracowania go, będzie możliwość indywidualnej pracy 1:1.

Irmina

+48 516 615 773
https://spaceluminous.com/
https://www.facebook.com/SoulsOfSpace
https://www.instagram.com/directionfuture/

Wydarzenia rozpoczynają się punktualnie, dlatego warto być 10-15 minut wcześniej.

! Czas transmisji jest ograniczony i prawdopodobnie omówimy tylko niektóre z ogromnej ilości ciekawych wątków !

Gorąco zachęcamy więc do zapisania się na naszą listę mailingową.

Dla uczestników, którzy zostają z nami dłużej, dostępne będą atrakcyjne materiały oraz promocje, w tym również kolejne live’y – odpowiedzi na Wasze pytania.

  1. Wyślij email, wpisując w tytule „Niebieski poniedziałek – Live 16.I.2023” na: (Żeby dołączyć do listy mailingowej, w tytule maila dopisz LISTA)
  2. Po wysłaniu do nas maila o tytule „Niebieski poniedziałek – Live 16.I.2023”, otrzymasz wiadomość z linkiem do spotkania na zoom.
  3. Kliknij w link – pojawi się możliwość ściągnięcia bezpłatnego programu zoom.
  4. Zainstaluj go na swoim komputerze.
  5. Następnie ponownie kliknij w link do live’a – otworzy się okno spotkania

—ฅ/ᐠ. ̫ .ᐟ\ฅ — —ฅ/ᐠ. ̫ .ᐟ\ฅ —

♡♡♡

Poniżej wstępny grafik dla miesięcy styczeń-maj 2023

Chcemy, żeby webinary były nadal dostępnie bezpłatnie w trybie live, i później na naszym kanale yt. I narazie tak zostaje ♡

Jeżeli chcesz wesprzeć naszą pracę finansowo, jest to możliwe za pomocą przelewu na konto firmowe:

Direction Future Marta Wrona
87 1160 2202 0000 0003 8580 9851
lub przez Paypal:
Tytułem: Free webinars

Dziękujemy & do zobaczenia na livach! ღღღ

Odpowiedz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *