Duchowy obraz pieniędzy

Czym jest sukces i jak się do niego dostać Kurs rozwoju świadomości Irmina Wrona

Często spotykamy się z pewnym poglądem lub mitem społecznym, zgodnie z którym to, że ktoś myśli o pieniądzach, oznacza, że jest on materialistą.

Wśród osób, które są na ścieżkach duchowych, szczególnie na początku swojej duchowej drogi, krąży takie podświadome przeświadczenie, że to, co jest materialne, jest gorsze od tego, co jest duchowe.

Z mojej perspektywy i osobistego doświadczenia (ponieważ każdy ma własne, inne) mogę powiedzieć, że świat materii jest całkowicie duchowy.

I również pieniądz jest duchowy.

Jest głęboką duchową energią.

To, jak nasza materialna lub finansowa sytuacja wygląda tutaj – w świecie fizycznym, – jest odbiciem tego, co znajduje się w przestrzeni naszego serca, w sferze naszych emocji i uczuć.

…Co w ogóle się kryje za słowem „pieniądze”?

Co leży na głębszych warstwach tego tematu? Z jakimi aspektami naszego życia pieniądze są połączone? Z jakimi wydarzeniami w naszym życiu się one łączą? Z którymi osobami z naszego życia, pieniądze będą współgrały?

Ponieważ to, czy mamy pieniądze, jak dużo możemy ich mieć, jak one działają w naszym życiu, jest również związane z tym, jaka jest nasza wewnętrzna postawa i relacja wobec samych siebie, oraz wobec innych osób, z którymi jesteśmy związani.

Irmina

To i inne, pokrewne zagadnienia obszernie tłumaczymy w specjalnie przygotowanym kursie, zatytułowanym: „Czym jest sukces i jak się do niego dostać?”

Zapraszamy do wspólnej podróży! ღღღ

CZYM JEST SUKCES & JAK SIĘ DO NIEGO DOSTAĆ?
– Kurs Rozwoju Świadomości

Zapraszamy Cię w magiczną podróży, do miejsc i sytuacji w których pragniesz być.

Wiedza, którą otrzymasz jest wiedzą tajemną.
Uczymy się od najlepszych specjalistów na świecie, od nauczycieli z różnych kontynentów; od mistrzów, których respektujemy i których wybieramy na drodze restrykcyjnej selekcji.

Jesteśmy przede wszystkim praktykami, a znaczna część informacji, którymi się z Tobą dzielimy pochodzi z naszego własnego doświadczenia, z tym z doświadczenia z wieloletniej (obecnie 9 rok) pracy dla klientów biznesowych i indywidualnych.

Dołącz do kursu: https://spaceluminous.com/sukces/

O KURSIE

Kurs Sukces: „Czym jest sukces i jak się do niego dostać?”

jest specjalnie opracowanym przez nas programem, w którym dzielimy się z Tobą wartościowymi wskazówkami. Informacjami, które pomogą Ci zrealizować swój potencjał w pełni i cieszyć się sukcesem.

Kurs zawiera 10 modułów, na które składają się nagrania video i materiały uzupełniające: teksty, prowadzone medytacje, ćwiczenia video i audio, grafiki z inspiracjami, specjalne prezentacje.

Każdy moduł stanowi niezależną całość i może być studiowany osobno od pozostałych.

Możesz wybrać moduły, które najbardziej Cię interesują, lub przejść przez pełny kurs, co najbardziej polecamy.

Kolejne moduły kursu będą ukazywały się stopniowo w bieżącym roku 2023, z częstotliwością 1 nowy, niepublikowany moduł na 1 miesiąc.

Dla uczestników pełnego programu kursu, czyli 10 modułów, jest możliwość otrzymania certyfikatu uczestnictwa.

Instruktorzy: Dominik Wald & Irmina Wrona

WIĘCEJ O KURSIE: https://spaceluminous.com/sukces/

#pieniadze #duchowosc #rozwojosobisty #rozwojswiadomosci #rozwojzawodowy #tuiteraz #ustawieniahellingera #ustawieniarodzinne #ustawienia #dlabiznesu #sukcesbezgranic #energiapieniędzy #energiapieniedzy #energiapieniądza #energiapieniadza #zawodowe #konsultacje #konsultacjeonline #warsztaty #szkolenia #kursyonline #kurssukces #czymjestsukces #decyzja #życiowa #kronikiakaszy #własnafirma #własnamarka

Odpowiedz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *