Skąd przyszedł Twój zawód?

SKĄD PRZYSZEDŁ TWÓJ ZAWÓD Irmina Wrona

Opis Sesji Ustawień Systemowych dla Biznesu

Pracując z tematami dotyczącymi zawodów, często jesteśmy w stanie zobaczyć czas, w którym dana profesja miała swój moment początku/narodzin, w historii naszego rodu.

Widać również na co odpowiedzią jest lub pierwotnie miało być jej pojawienie się. Czemu, komu oryginalnie miała(by) ona służyć.

Podążając i schodząc od najbliższych teraźniejszości do bardziej odległych, głębszych warstw emocji, możemy rozpoznać konkretne osoby i wydarzenia; i zobaczyć korzenie naszego zawodu.

W wielu przypadkach, początek zawodu, który wykonujemy oraz sam zawód, są osadzone w czasie na długo przed naszymi narodzinami, a nawet przed narodzinami naszych rodziców.

Oto kilka zdjęć z sesji ustawień systemowych-biznesowych, podczas której pracowałyśmy z tematem możliwości odniesienia przez klientkę sukcesu, oraz z jej pragnieniem zarabiania pieniędzy lekko.

Klientka przez lata zarabiała małe pieniądze.
Dodatkowo, wynagrodzenie, które otrzymywała było nieadekwatne do czasu i energii, które dawała w swoich pracach.

Opis fragmentów ustawienia z komentarzem:

Temat wyjściowy: Pragnienie odniesienia sukcesu w nowym zawodzie i zarabianie dobrych pieniędzy lekko.

Obecnie wybrany, nowy zawód, którego kluczowym motywem jest „praca z energią” zaprowadził nas do wydarzeń z czasu życia pradziadków klientki.

„Praca z energią” w ustawieniu spersonifikowana przez figurkę w ognistym kombinezonie odsłoniła rdzenne wydarzenie w linii rodu, w którym pradziadek klientki zginął od uderzenia piorunem.

Prababcia związała się z kolejnym mężczyzną, ten drugi był dla klientki i jej rodziny „pra-dziadczymem”, ale nie należał do biologicznych ojców linii.

Życie poprzedniego męża, skończyło się tragicznie i nagle, przez to cała jego egzystencja i wkład, zostały jakby zanegowane, wyparte, odgrodzone na wskutek traumy. To spowodowało, że gałąź systemu pozostawała odłączona od jednego ze swoich biologicznych „ojców”, od którego przyszło życie, które teraz płynie w potomkach.

SKĄD PRZYSZEDŁ TWÓJ ZAWÓD Irmina Wrona 2

Z tematami zawodowymi możemy pracować różnymi metodami, i obserwować je z różnych perspektyw, gdzie każda pozwoli zobaczyć pewien charakterystyczny element.

Przy pomocy astrologii widzimy, że zdolności „parapsychiczne”, do których zaliczamy „pracę z energią” są związane z wpływem planety Uran, jednej z tzw. planet pokoleniowych.

Ustawienie to odsłoniło nie tylko pragnienie klientki, ale też jej faktyczne zdolności/potencjał do pracy z energią, które są dziedziczone w linii rodu.

Uran rządzi nie tylko zdolnościami paranormalnymi; m. in. rządzi on też prądem/elektrycznością i błyskawicami.

Pełny cykl Urana trwa 84 lata. Dlatego jego działanie i wpływy możemy łatwiej zaobserwować patrząc z perspektywy czasu, analizując większe i dłuższe cykle niż czas życia jednostki.

W przeszłości, w tej rodzinie wpływy Urana manifestują się w formie gwałtownego wydarzenia – jako porażenie i śmierć od uderzenia piorunem u pradziadka, w następnych pokoleniach odsłaniają się w formie powołania zawodowego do pracy z energią u prawnuczki.

Czasami danym energiom (np. uranicznym, neptunicznym) potrzeba nadać odpowiedni kierunek, bo wtedy możemy z nich skorzystać i mogą one być czymś, co działa na korzyść np. w naszym zawodzie.

Kiedy wpływy danej energii są silne, ale nie jest nadany odpowiedni kierunek, może to przypominać rzekę, która wlewa się i zalewa miasto, niszcząc życie mieszkańców.

Często najpierw energia pojawia się w bardziej surowej formie i powoduje straty i przeszkody, bo musi zostać rozpoznana i okiełznana, zanim będzie można zrobić z niej użytek.

Ustawienie, w którym odsłonił się ten wątek, było znacznie bardziej rozbudowane i wielowymiarowe niż opis tego fragmentu.

Lubię pracować z tematami zawodowo-finansowymi i mam wiele ciekawych przykładów, ale mało czasu by je składać w posty, plus nie setki, a tysiące zdjęć <3

ZAPISY NA SESJE: https://spaceluminous.com/sklep/

SKĄD PRZYSZEDŁ TWÓJ ZAWÓD Irmina Wrona 3

To oraz inne pokrewne zagadnienia obszernie tłumaczymy w kursie rozwoju osobistego: „Czym jest Sukces & Jak się do Niego Dostać?”

Zapraszamy do wspólnej podróży!CZYM JEST SUKCES & JAK SIĘ DO NIEGO DOSTAĆ?
– Jedyny taki kurs na rynku ❣ ❣ ❣Zapraszamy Cię w magiczną podróż, do miejsc i sytuacji w których pragniesz być.

Wiedza, którą otrzymasz jest wiedzą tajemną.

Uczymy się od najlepszych specjalistów na świecie, od nauczycieli z różnych kontynentów; od mistrzów, których respektujemy i których wybieramy na drodze restrykcyjnej selekcji.

Jesteśmy przede wszystkim praktykami, a znaczna część informacji, którymi się z Tobą dzielimy pochodzi z naszego własnego doświadczenia, z tym z doświadczenia z wieloletniej (obecnie 9 rok) pracy dla klientów biznesowych i indywidualnych.WIĘCEJ O MNIE – IRMINA: https://spaceluminous.com/o-mnie/

WIĘCEJ INFORMACJI O KURSIE SUKCES: https://spaceluminous.com/sukces/KONSULTACJE & SESJE DLA KLIENTÓW INDYWIDUALNYCH I BIZNESOWYCH:

Zapraszam również na konsultacje osobiste i dla biznesu, dostępne są w języku polskim i angielskim.Pracuję różnymi metodami, w oparciu o m. in.

⚝Ustawienia Systemowe (certyfikat oficjalnej, głównej szkoły Berta Hellingera Szkoła Cichych Ustawień Gerhard Walper),

⚝naukę astrologii (studia w Moskiewska Akademia Astrologii, po 5 latach studiów),

⚝wiedzę feng shui (Yap Cheng Hai Academy, po kursie zaawansowanym),

⚝informacje z Kronik Akaszy (w przekazie od Gabrielle Orr),

⚝wzorce coex i matryce okołoporodowe psychologii transpersonalnej (w ujęciu Stanislava Grofa),

⚝terapię traumy (różne systemy, w tym Ustawienia intencji w modelu Franza Rupperta i inne),

& Więcej.Wszystkie sesje dostępne są na bieżąco online i przez telefon.

Istnieje możliwość zorganizowania spotkania na żywo w Krakowie, Katowicach i Łodzi, okazjonalnie też w innych miastach w Polsce i poza.

ZAPISY:

+48 576 877 236 Irmina
https://spaceluminous.com/sklep/#szkoleniaonline #kurssukces #sukcesy #zycieosobiste #zyciezawodowe #przedsiebiorcy #wlasnafirma #wlasnamarka #markaosobista #ustawieniarodzinne #zawód #drzewogenealogiczne #ustawienia #dlabiznesu #ustawieniahellingera #kronikaakaszy #zawodowe #wsparcie #zmianazawodu #zmianapracy #transformacja #ezoteryka #duchowość #uranplaneta #erawodnika #biznesowo

Odpowiedz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *