Hierarchia w rodzinie – Bert Hellinger

Bert Hellinger: PORZĄDEK PIERWSZEŃSTWADo porządków miłości w rodzinie należy hierarchia, przebiegająca z góry na dół, zgodnie z opozycją wcześniej – później. Dlatego rodzice mają pierwszeństwo przed dziećmi, a pierwsze dziecko ma pierwszeństwo przed drugim.

Strumień dawania i brania, płynący z góry na dół, i strumień czasu, płynący od wcześniej do później, nie mogą zostać zatrzymane ani odwrócone; nie da się zmienić kierunku ich przepływu: ani z dołu do góry, ani z później do wcześniej.

Dlatego dzieci stoją zawsze pod rodzicami. Dawanie i branie, a wraz z nimi czas, płyną tylko do przodu, nigdy wstecz.Zapraszam na sesje indywidualne ustawień:

https://spaceluminous.com/kategoria-produktu/sesje/WIĘCEJ O MNIE – IRMINA: https://spaceluminous.com/o-mnie/

WIĘCEJ INFORMACJI O KURSIE SUKCES: https://spaceluminous.com/sukces/

MAILING: Żeby dołączyć do listy mailingowej, wyślij email o treści LISTA, na adres: directionfuture.media@gmailKONSULTACJE:

Zapraszam również na konsultacje osobiste i dla biznesu.

Wszystkie sesje dostępne są na bieżąco online i przez telefon, w języku polskim i angielskim.

Istnieje możliwość zorganizowania spotkania na żywo w Krakowie, Katowicach i Łodzi, okazjonalnie też w innych miastach w Polsce i poza.

ZAPISY:

+48 576 877 236 Irmina
https://spaceluminous.com/sklep/

ฅ/ᐠ. ̫ .ᐟ\ฅ ฅ/ᐠ. ̫ .ᐟ\ฅ

#ustawieniasystemowe #ustawieniarodzin #ustawieniarodzinne #konstelacjesystemowe #terapiasystemowa #berthellinger #porządkimiłości #rodzina #dzieci #rodziceidzieci #ustawieniahellingerowskie #ustawieniahellingera #ustawienia

Odpowiedz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *