Ukrywanie biologicznego ojca dziecka – Cz. 3

Ukrywanie biologicznego ojca dziecka – Cz. 3

Udawanie że kogoś nie ma, nie sprawia, że on nigdy nie istniał.

Może natomiast wprowadzić więcej chaosu i niezgody, bo rzeczy w rodzinie wydają się niezrozumiałe. Jest coś okropnego, bolesnego, co jest pod spodem, i widzimy to w każdym geście i spojrzeniu, które inni członkowie rodziny wymieniają pomiędzy sobą.

Częstą sytuacją jest wymazanie biologicznego ojca dziecka. Zaskakujące jak wiele osób ma innego ojca niż myślą; jest naprawdę wiele takich sytuacji.

Kiedy temat biologicznego ojca budzi wątpliwości, wskazane jest zrobić genetyczne testy i sprawdzić jak jest faktycznie.

U osób adoptowanych czasami całe życie ukryta się fakt, że byli oni adoptowani, bo adopcja nastąpiła w pierwszych dniach życia i dokumenty również zostały zafałszowane.
Ten wątek poruszę w osobnym wpisie.

Irmina WronaCz.1
https://spaceluminous.com/blog/2023/10/20/brakujace-elementy-w-rodzinie-czyli-wykluczeni-czlonkowie-systemu-cz-1/

Cz.2
https://spaceluminous.com/blog/2023/10/25/aborcje-i-poronienia-ukrywane-w-rodzinach-cz-2/Zapraszam na sesje i szkolenia, osobiste i dla biznesu, dostępne w języku polskim i angielskim.

Sesje dostępne są online i przez telefon. Istnieje możliwość spotkania na żywo w Krakowie i Łodzi.

Więcej o mnie, Irmina: https://spaceluminous.com/o-mnie/

ZAPISY:

+48 576 877 236 Irmina
https://spaceluminous.com/kategoria-produktu/sesje/

ฅ/ᐠ. ̫ .ᐟ\ฅ ฅ/ᐠ. ̫ .ᐟ\ฅ

#rodzina #ustawienia #rodzinne #terapiarodzin #ustawieniasystemowe #ustawieniahellingerowskie #ustawieniahellingera #konstelacjerodzinne #ojcostwo #biologicznyojciec #tata #tataisyn #ojciecisyn #ojciecicórka #córeczkatatusia #maminsynek #ojczym #tajemnica #wszystkichświętych #zaduszki #konsultacjefengshui #terapiasystemowa #dlarodziny #genealogia #przodkowie #rodzice #dzieci #rodzeństwo #drzewożycia #rodziceidzieci

Odpowiedz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *