Eva Wong: Cykl pięciu przemian w przyrodzie

Eva Wong: Cykl przemian pięciu żywiołów w naturzeKażdy z pięciu żywiołów jest powiązany z innymi w cyklu tworzenia i w cyklu niszczenia.

Kiedy żywioły wykorzystuje się do wzajemnego ich wzmacniania, mamy do czynienia z cyklem tworzenia.

W cyklu tym metal w żyłach ziemi karmi podziemne wody. Wody dają życie roślinności i tworzą drewno. Drewno żywi ogień, a ogień tworzy popiół, formując ziemię. Cykl tworzenia kończy się, kiedy we wnętrznościach ziemi powstaje metal.Kiedy zaś żywioły przeciwstawiają się sobie, znajdują się w cyklu niszczenia.

Cykl ten rozpoczyna się od metalu niszczącego drewno. Drewno dusi ziemię, kiedy korzenie drzew wrastają w podłoże. Ziemia włada wodą i powstrzymuje bieg rzek i mórz. Woda gasi ogień i w końcu ogień topi metal.

Wiedza o tym, jak i kiedy wykorzystywać żywioły w cyklu tworzenia lub niszczenia jest umiejętnością o dużym znaczeniu w feng shui.
Sama moc w sobie nie jest ani dobra, ani zła. Ważny jest sposób jej wykorzystania.Więcej informacji o feng shui:
https://spaceluminous.com/blog/

O sobie, Irmina: https://spaceluminous.com/o-mnie/Zapraszam na konsultacje osobiste i dla biznesu, dostępne w języku polskim i angielskim.

ZAPISY:

+48 576 877 236 Irmina
https://spaceluminous.com/kategoria-produktu/sesje/

ฅ/ᐠ. ̫ .ᐟ\ฅ ฅ/ᐠ. ̫ .ᐟ\ฅ

#budynek #budynekgospodarczy #pięćżywiołów #żywioły #konsultacjastylistyczna #miejscemocy #fengshui #domowedekoracje #konsultanci #cyklpięciuprzemian #mieszkanie #nieruchomość #nieruchomości #nieruchomośćnasprzedaż #nieruchomosci #kupiedom #kupiemieszkanie #sprzedamdziałkę #sprzedażmieszkań #nieruchomosci #działkabudowlana #agentnieruchomosci #biuronieruchomosci #dzialkabudowlana #biznesoweinspiracje #konsultacjefengshui #konsultacjafengshui

Odpowiedz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *