Ciało relacji i harmonia, która ciągle się ustanawia

Ciało relacji i harmonia, która ciągle się ustanawia

Ciągle dążymy do coraz większej harmonii. Relacje, które tworzymy z innymi żyją i mogą się zmieniać w czasie.

Relacja jest czymś nowym, co powstaje z połączenia dwóch osób. W swojej pracy często używam sformułowania „ciało relacji”.

Relacje mają swoją charakterystykę i kondycję, podobnie jak osoby które je tworzą.

Czasami ludzie dziwią się, że w danej relacji coś działało albo uważają, że przecież powinno działać, a nie działa: tak dobrze jak wcześniej, albo w ogóle.

Relacja jest cały czas w ruchu, a osoby ją tworzące są jak jej dwie nogi, na których ona się porusza.

Kiedy spojrzymy na relacje międzyludzkie z tej perspektywy, możemy łatwiej zauważyć, że harmonia jest czymś, co cały czas powstaje, i żeby była obecna w danej relacji – musimy o nią dbać, obie strony.

Relacje o charakterze partnerskim: miłosne, przyjacielskie i inne, prowadzone są przez dwie osoby, których pozycja względem siebie jest równa, polegają na wymianie. Raz ktoś zrobił coś dla nas lub wykonał krok w naszą stronę. Następnie jest czas na nasz ruch i wzajemność. I tak dalej.

W astrologii widzimy to w archetypie i energii znaku Wagi, znaku harmonii i tworzenia relacji. Ciągle wahając się i zmieniając pozycję, Waga służy harmonii i pozwala ją wypracować.

Relacje wymagają ciągłego, umiejętnego i świadomego prowadzenia, szczególnie dla osób, które nie mają mocnej bazy, czyli dla większości.

Irmina Wrona

Zapraszam na sesje indywidualne, konsultacje i szkolenia, osobiste i biznesowe, dostępne w języku polskim i angielskim.

Sesje dostępne są online i przez telefon. Istnieje możliwość spotkania na żywo w Krakowie i Łodzi.

Więcej o mnie, Irmina: https://spaceluminous.com/o-mnie/

ZAPISY:

+48 576 877 236 Irmina
https://spaceluminous.com/kategoria-produktu/sesje/

ฅ/ᐠ. ̫ .ᐟ\ฅ ฅ/ᐠ. ̫ .ᐟ\ฅ

#relacjemiędzyludzkie #relacjedamskomęskie #ustawieniasystemowe #kronikiakaszy #zakochani #miłość #przyjaźń #szczęście #odczytyzkronikakaszy #odczytzkronikakaszy #relacjemiedzyludzkie #relacje #partnerstwo #partnerzy #współpraca #klienci #wzajemność #emocje #codzienność #życie #rozwójosobisty #rozwójduchowy #rozwójświadomości #świadomość

Odpowiedz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *