Eva Wong: Praktyka feng shui i jej korzyści

Eva Wong: Praktyka feng shuiW feng shui wykorzystujemy siły drzemiące we wszechświecie do unikania energii szkodliwej i wzmacniania energii dobroczynnej, dla dobra wszystkich.

Ponieważ praktyk feng shui rozumie delikatny proces równoważenia mocy natury i pozostaje w intymnej więzi z ziemią – metody, które głęboko ingerują w naturalny porządek rzeczy, nigdy nie są stosowane.

Z drugiej strony, zachęca się do stosowania metod, które pozwalają przywrócić naturalny i harmonijny stan środowiska.Praktyk feng shui ma więc dostęp do wszechświata tajemnicy i cudu. Brama do tych tajemnic otwiera się wtedy, kiedy rozwinie się w sobie powiązanie ze środowiskiem.

Współpracując z żywiołami i zapoznając się z przemianami magicznego kwadratu, nauczysz się wyczuwać nieskończenie drobne zmiany, zachodzące wokół ciebie.

Po jakimś czasie pojmiesz, co to znaczy połączyć się z żywiołami, wędrować z energią Dziewięciu Pałaców i podróżować po królestwie nieskończoności.Więcej informacji o feng shui:
https://spaceluminous.com/blog/

O sobie, Irmina: https://spaceluminous.com/o-mnie/Zapraszam na konsultacje osobiste i dla biznesu, dostępne w języku polskim i angielskim.

ZAPISY:

+48 576 877 236 Irmina
https://spaceluminous.com/kategoria-produktu/sesje/

ฅ/ᐠ. ̫ .ᐟ\ฅ ฅ/ᐠ. ̫ .ᐟ\ฅ

Odpowiedz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *