Feng shui: Jak przywołać miłość?

Trochę o miłości z perspektywy Feng shui
& obecna pogoda astrologiczna:

Już jutro tj. w sobotę (dzień Saturna) 10 kwietnia Księżyc przejdzie do ognistego Barana, a jeszcze teraz tj. w piątek (dzień Wenus) 9 kwietnia przepływa przez ocean romantycznych, intuicyjnych Ryb, – na swojej drodze do nowiu w znaku Barana, który będzie miał miejsce w poniedziałek 12 kwietnia o godz. 4:33.

Niedługo później 27 kwietnia, o godz. 5:33 czeka nas niezwykle intensywna pełnia w Skorpionie; podczas której Wenus utworzy koniunkcję ze Słońcem, Uranem i Merkurym w zmysłowym, ziemskim znaku Byka, którym oryginalnie włada Wenus.

Byk i Skorpion to dwa znaki najmocniej z całego zodiaku związane z silnym pragnieniem rzeczy i z ich przyciąganiem/magnetyzowaniem. W tym również z namiętnością i miłością, seksualnością i siłą życiową.

Dlatego ten czas zbliżającego się nowiu w Baranie i później, gdy energia naturalnie wzrasta aż do kulminacji w czasie pełni 27 kwietnia warto jest dobrze wykorzystać. Możemy go wykorzystać na zapraszanie do życia wszystkiego, czego bardzo pragniemy.

Wenus w czasie tej pełni będzie wyjątkowo silna, a ogólnie Wenus w Byku magnetyzuje rzeczy, materializuje je.
Byk jest najbardziej ziemskim z ziemskich znaków, kocha zmysłowość i formę. W Byku nasze pragnienia mają być ucieleśnione. Rozmyślanie o nich nie wystarczy, rzeczy mają mieć fizyczną formę – znaleźć i wydarzać się w świecie materialnym.

Tych z Was, którzy chcą zaprosić miłość do swojego życia albo wzmocnić / rozpalić ogień w małżeństwie lub w związku, zachęcam do zapoznania się z krótką serią tekstów na temat feng shui miłości, które będziemy publikować na przestrzeni najbliższych 2 tygodni.
Zawierają one uniwersalne sposoby wspomagające miłość; zawierają opowieści z praktyki własnej. Nie wszystkie z nich stanowią typowe metody feng shui, nie mniej świetnie działają jako uzupełnienie sztuki feng shui i właściwie użyte, są skuteczne i mocne.

Tekst poniżej pochodzi z książki „Magia Smoka”, autorstwa Lillian Too. Jest on częścią rozdziału „Poprawa życia miłosnego”, którego początek możecie przeczytać we wcześniejszym wpisie na ten temat:

Poprawa życia miłosnego w ujęciu Feng Shui

Czy feng shui może ożywić życie towarzyskie?

Czy dzięki feng shui można uczynić bardziej ekscytującym romans lub małżeństwo? Czy ta znana od tysiąca lat dyscyplina może rozniecić płomień miłości, przywrócić blask przygasłym spojrzeniom znudzonych małżonków, a nawet sprawić, by nagle pojawił się przy tobie mężczyzna twoich marzeń? Aby nie oskarżono mnie o to, że daję się ponieść fantazji i budzę w was nieuzasadnione nadzieje, od razu mówię, iż wielokrotnie widziałam, jak feng shui działa w tej istotnej sferze ludzkiego życia w sposób zaskakujący nawet dla mnie… Chciałabym opowiedzieć historię Nancy, dekoratorki wnętrz, mojej cudownej przyjaciółki z lat pobytu w Hongkongu.

Kiedy ją poznałam, jako samotna matka wciąż była kobietą energiczną i atrakcyjną. Pochodziła z Singapuru, lecz z powodu pracy męża, z którym się wkrótce rozwiodła, mieszkała w Hongkongu. Po rozwodzie starała się ułożyć sobie życie, zakładając własną firmę dekoracji wnętrz i wychowując dwójkę wspaniałych dzieci. W ciągu dziesięciu lat jej interes naprawdę rozkwitł, jej zaś udało się osiągnąć niezależność finansową. Jedyne, czego naprawdę pragnęła, to poznać dobrego i silnego mężczyznę, z którym mogłaby dzielić życie, i to właśnie wciąż jej się nie udawało. Mimo przelotnych znajomości i krótkotrwałych związków, które wyglądały na „właśnie to”, Nancy wciąż była sama jak palec! Do momentu, gdy odkryłyśmy, dlaczego tak właśnie się dzieje.

feng shui konsultacja astrologiczna irmina wron5.jpg

Jej mieszkanie, urządzone tak pięknie, jak może to zrobić jedynie dekoratorka wnętrz, każdego dnia posyłało prosto w jej szanse na małżeństwo chi sześciu śmierci.

Tak się złożyło, że łazienka połączona z toaletą mieściła się w tej części domu, która symbolizuje małżeństwo, czyli w obszarze południowo-zachodnim! Pokrywało się z nim jej nien yen, czyli kierunek małżeństwa. Jej szanse na wyjście za mąż kilka razy dziennie spłukiwała toaleta. Ponieważ w jej wypadku południowy zachód miał podwójne znaczenie, wywoływało to potężne skutki!

Jeśli toalety znajdują się w małżeńskim obszarze pokoju, mieszkania czy domu, symbolicznie spłukują szanse na romans czy małżeństwo. W takich wypadkach małżeńskie plany i nadzieje na szczęście dzieci spełzną na niczym. Jeśli już zdarzy się coś takiego, należy rzadko używać pomieszczenia lub zamknąć je na cztery spusty. W takich wypadkach najlepsze będą małe toalety, które należy zawsze zamykać.

Poradziłam Nancy, by przeniosła ubikację i w południowo-zachodniej części mieszkania umieściła wszystkie symbole szczęścia we dwoje.
Moja przyjaciółka z zapałem zabrała się do dzieła. Robotnicy rozpoczęli pracę, ona zaś przygotowywała listę rzeczy oznaczających szczęście w związku miłosnym i ruszyła na zakupy. Postanowiła za wszelką cenę zdobyć polecane przez feng shui aktywatory i umieścić je w najważniejszym dla niej obszarze. Jeśli Nancy się do czegoś zabiera, zawsze robi to dokładnie, więc kiedy skończyła wprowadzać wżycie moje sugestie, południowo-zachodni obszar jej mieszkania, znajdujący się tuż obok sypialni, wyglądał naprawdę słodko i romantycznie.

Przede wszystkim kupiła chińskie sploty miłości, które rozwiesiła na ścianach, jej ulubiony kaligraf wypisał słowo „podwójne szczęście” (które oznacza małżeństwo), a ona położyła je na stoliku pod szkłem. Kupiła też rzeźbione w drewnie kaczki mandarynki i rozstawiła je pod stolikiem do kawy umieszczonym w rogu. Na ścianie powiesiła piękny obraz przedstawiający kwiat mon tan, czyli piwonię, choć róże też doskonale spełniają to zadanie.

Feng shui miłość małżeństwo konsultacje astrologiczne konstelacje systemowe hellingera kroniki akaszy irmina wrona9.jpg
Symbol podwójnego szczęścia

Po trzech miesiącach Nancy na kolacji u znajomych spotkała Raya, rok później zaś wzięli ślub. Z tego, co wiem, wyjechali z Hongkongu i obecnie żyją szczęśliwie na przedmieściach Sydney w Australii.

Feng shui miłość małżeństwo konsultacje astrologiczne konstelacje systemowe hellingera kroniki akaszy irmina wrona9.jpg

Ci z was, którym przydałaby się iskierka do ożywienia życia osobistego i projektów małżeńskich, mogą spróbować zrobić to, co Nancy.

Najpierw ustalcie południowo-zachodnią część domu, mieszkania czy pokoju. Według Szkoły Czarnych Czapek feng shui obszar ten reprezentuje małżeństwo i rodzinę. Dodatkowo dzięki dacie urodzenia możecie ustalić osobisty obszar małżeński.

Jaką liczbą GUA jesteś?

Aby to uczynić, trzeba wziąć pod uwagę księżycowy rok urodzenia, który zasadniczo odpowiada kalendarzowi zachodniemu, tyle że trzeba jeszcze wziąć poprawkę na chińską datę konkretnego roku urodzenia. Teraz już możecie ustalić liczbę kua według następującej zasady:

{ Metoda obliczania GUA dla osób urodzonych do roku 1999: }

Kobiety:

  1. Ustal rok swojego urodzenia.
  2. Dodaj ostatnie dwie cyfry.
  3. Otrzymany wynik zredukuj do pojedynczej liczby.
  4. Dodaj 5, a otrzymasz swoją liczbę kua.

PRZYKŁAD: Rok urodzenia 1945 4 + 5 = 9; 9 + 5=14; 1 + 4=5

Tak więc liczba kua wynosi 5.

PRZYKŁAD: Rok urodzenia 1977 7 + 7 = 14; 1 + 4= 5; 5 + 5 = 10 = 1

Tak więc liczba kua wynosi 1.

Mężczyźni:

  1. Ustal rok swojego urodzenia.
  2. Dodaj ostatnie dwie cyfry.
  3. Otrzymany wynik zredukuj do pojedynczej liczby.
  4. Otrzymaną liczbę odejmij od 10, a otrzymasz swoją liczbę kua.

PRZYKŁAD: Rok urodzenia 1936 3+ 6 = 9; 10-9 = 1

Tak więc liczba kua wynosi 1.

PRZYKŁAD: Rok urodzenia 1948 4+ 8 = 12; 1 + 2 = 3; 10-3 = 7

Tak więc liczba kua wynosi 7.

Chiński symbol miłości

A oto obszary szczęścia małżeńskiego i miłosnego, które należy zaktywizować w wypadku otrzymania poszczególnych liczb:

Liczba kua 1 – południe

Liczba kua 3 – południowy wschód

Liczba kua 4 – wschód

Liczba kua 9 – północ

Liczba kua 5 – zachód

Liczba kua 2 – północny zachód

Liczba kua 6 – południowy zachód

Liczba kua 7 – północny wschód

Liczba kua 8 – zachód

feng shui konsultacja astrologiczna irmina wron7n.jpg

Gdy już ustalicie wasz osobisty obszar szczęścia małżeńskiego, upewnijcie się, że nie znajduje się w nim ani ubikacja, ani kuchnia, ani żadna komórka, aby nie zmniejszać szans na udane małżeństwo. Nie powinny się tam również znajdować żadne szczotki czy inne przybory do sprzątania.

Zamiast tego popuśćcie wodze wyobraźni, aby umieścić tam jak najdobitniejsze symbole szczęścia we dwoje. Jeśli trudno kupić kaczki mandarynki, można wykorzystać papużki nierozłączki czy inne ptaki, które symbolizują miłość w kulturze zachodniej. Jeżeli trudno kupić obrazek z piwonią, można zastosować przedstawienie ślubnego bukietu.

Należy się tylko upewnić, że wszystko, co oznacza dwoje ludzi, jest do pary. Nie popełnijcie błędu mojej przyjaciółki, która w swoim małżeńskim obszarze umieściła zdjęcie panny młodej bez pana młodego. Nic dziwnego, że skutki były straszne!

feng shui konsultacja astrologiczna irmina wron7n.jpg

Tym, którzy trwają już w związku małżeńskim, mogę zaproponować coś, czego nauczyłam się podczas jednej z wypraw do Zakazanego Miasta w Pekinie. W głębi kompleksu pałacowego znajdowało się pomieszczenie, w którym konkubiny zabawiały cesarzy. Natychmiast zwróciłam uwagę na widniejące wszędzie symbole podwójnego szczęścia. Natomiast na frontowej części łoża znajdowała się przepięknie haftowana jedwabna zasłona zdobna w setki postaci małych dzieci, co miało oznaczać liczne potomstwo! Osoby, które chciałyby mieć dzieci, powinny tak powiesić przedstawienia niemowląt by były widoczne z łóżka.

feng shui konsultacja astrologiczna irmina wron7n.jpg

A oto dwie istotne rady czego zdecydowanie należałoby unikać. Wielu specjalistów od feng shui przestrzegało mnie, abym za wszelką cenę się do nich stosowała:

  1. Nigdy nie sypiajcie w łóżku, które odbija się w lustrach. Oprócz tego, że generalnie lustra w sypialni powodują niekorzystne feng shui, mogą powodować kłótnie między małżonkami, skłaniać jedno z partnerów do niewierności lub wprowadzać między małżonków osobę trzecią! Bez względu na to jak piękne są lustra zdobiące waszą sypialnię, natychmiast je stamtąd wyrzućcie! Dodam jeszcze, że lustrzane płytki także mogą spowodować prawdziwe nieszczęście. Działają bowiem jak noże i są źródłem zatrutych strzał w sypialni.
  2.  Wystrzegajcie się jakichkolwiek zbiorników wodnych po prawej stronie głównych drzwi domu. Wyglądając z domu, należy się upewnić, iż wszelkie stawy, akwaria, fontanny, a nawet obrazy przedstawiające wodę znajdują się po lewej stronie. Ich prawostronne umiejscowienie może przynieść sukces czy bogactwo, jednak pan domu będzie niewiernym mężem, a jeśli inne aspekty feng shui żony będą również negatywne, może ją nawet porzucić.

Nierzadko pytano mnie o pochodzenie powyższego tabu. Jak przypuszczam, bardzo dawno temu, gdy praktykę feng shui stosowano jedynie w wyższych sferach chińskiego społeczeństwa, o konsultację feng shui zwracali się do mistrzów głównie mężczyźni. Ponadto w czasach cesarzy ekspertyzy feng shui były kwestią państwową. Wtedy to, poczynając od samego cesarza, wszyscy wielcy urzędnicy mieli konkubiny. Im wyższe i bardziej znamienite stanowisko piastował mężczyzna, tym więcej miał żon i konkubin. Wodę zaś nieodmiennie uznawano za symbol sukcesu materialnego, a jej symbolikę dość powszechnie stosowano w praktyce feng shui. Dotyczyło to także marzenia posiadania całego haremu żon! Dlatego właśnie odpowiednie umiejscowienie zbiorników wodnych jest tak ważne dla kobiet w stuleciu, w którym poligamia jest coraz rzadsza.

feng shui konsultacja astrologiczna irmina wrona kroniki akaszy iching konstelacje systemowe ustawienia hellingera 66.jpg

Wspaniała wskazówka feng shui

Kup kryształową misę (ziemia) i włóż do niej trochę kamyków z kolorowego szkła, kolorowych (ziemia) lub stalowych kulek (metal). Następnie wlej trochę wody (woda), rozsyp na jej powierzchni nieco drobnych kwiatów (drzewo), po czym na środku ustaw świecę i zapal ją (ogień). Konfiguracja ta tworzy równowagę pięciu elementów z dominacją ziemi i może zdziałać cuda, aktywizując obszar małżeński.

Feng shui miłość małżeństwo konsultacje astrologiczne konstelacje systemowe hellingera kroniki akaszy irmina wrona8

W przyszłości będziemy publikować więcej wpisów na temat Feng Shui, i z radością pragniemy poinformować, że za jakiś czas w naszej ofercie dostępne będą też konsultacje Feng Shui.

Tymczasem zapraszamy na indywidualne sesje terapeutyczne m. in. Ustawienia systemowe, Konsultacje astrologiczne, Odczyty z Kronik Akaszy.

Większość z obecnie dostępnych usług znajdziesz tutaj.

ZAPISY & KONTAKT:

https://spaceluminous.com/kontakt/
576 877 236 – Annamaria (manager) & Irmina (osoba prowadząca)

Odpowiedz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *