Kto jest obecny w Kronikach Akaszy?

„Im głębiej żyjesz w sercu,
tym lustro staje się coraz bardziej przejrzyste. ”

― Rumi

„ Łącząc się z Kronikami Akaszy, przekazujemy nasze intencje Mistrzom, Nauczycielom i Umiłowanym Istotom.

Mistrzowie i Nauczyciele są bytami o bardzo wysokiej i czystej energii wibracyjnej. Nie ograniczają się do konkretnej religii lub do naszego układu planetarnego. Są ucieleśnieniem niezwykle wysokich i czystych wibracji. Niektórzy z nich inkarnowali się już w ludzką postać, jak Jezus, Maria, Sai Baba i Budda. Inni, np. anioły i archanioł, pochodzą z innej sfery. Generalnie, Mistrzowie i Nauczyciele komunikują się z nami jako jedna energia, zamiast występować wyłącznie pod postacią Jezusa lub anioła.

Nigdy nie otrzymywałam wiadomości tylko od jednego Mistrza, ponieważ jestem całkowicie otwarta i ufna wobec każdego boskiego źródła. Nie przywiązuję się do ziemskich form Nauczycieli, lecz raczej wchodzę w kontakt z ich boską energią. Kiedyś, podczas konsultacji, pojawili się na przykład Maria, Jezus i Sai Baba, aby przekazać klientowi wiadomości.
Nie polegało to na tym, że konkretny Mistrz miał dla klienta specjalną informację, która mogła być dostarczona wyłącznie przez niego, lecz że właśnie ten Nauczyciel miał dla klienta specjalne znaczenie. Klient czuł się połączony z energią właśnie tego Mistrza, czując wtedy ufność i doświadczając otwarcia serca w trakcie połączenia.

i ching polska konsultacje astrolog feng shui kroniki akaszy odczyty

Umiłowane Istoty to nasi przodkowie.

Kroniki Akaszy dają sposobność komunikowania się z Umiłowanymi Istotami po tym, jak w efekcie transformacji rozwinęły się do wyższego poziomu wibracyjnego. Uwielbiają z nami rozmawiać, wyjaśniać nieporozumienia, których doświadczamy, oraz wspomagają nas w zmaganiach z życiem, ponieważ pozostawiły już za sobą zawężoną percepcję, ograniczającą ludzkie istoty.

Będziemy pracować nad przemianą naszej energii poprzez odsłanianie i eliminowanie korzeni problemu bądź wyzwania w taki sposób, abyśmy doznali uzdrowienia na wszystkich poziomach i stworzyli życie pełne harmonii sobie oraz innym. Nasze Umiłowane Istoty mogą być bardzo pomocne w ułatwianiu wybaczania starych pretensji i w uwalnianiu się od uraz i krzywd — tak, abyśmy wspólnie mogli żyć w spokoju i większej harmonii.

Władcy Kronik Akaszy

Władcy Kronik Akaszy są strażnikami pilnującymi wejścia. Jako ochrona, decydują, czy można danej osobie zezwolić na wkroczenie do Kronik Akaszy oraz jaka informacja może zostać ujawniona. Są obrońcami pola „Akaszy” i oceniają, czy spełniamy wszystkie wymagania dostępu oraz czy nasze intencje są czyste.

Nigdy nie wątpiłam w znaczenie Władców Kronik Akaszy, lecz również nie ceniłam sobie zbytnio ich misji. Zmieniło się to, kiedy poznałam panią z Sedony w stanie Arizona, która przez kilka dziesięcioleci z powodzeniem łączyła się z Kronikami na swój własny sposób.
Kiedy się spotkałyśmy i wymieniałyśmy doświadczeniami z pracy z Kronikami Akaszy, wspomniała, że tak naprawdę to nie przeszkadza jej czekanie pod bramą, aż Władcy przekażą jej wiadomość, o którą prosiła. Byłam zdumiona. Wiele razy przedtem widziałam bramę otwierającą dostęp do moich Kronik, lecz nigdy nie musiałam przed nią czekać. Moja rozmówczyni była bardzo zaskoczona, kiedy powiedziałam jej, że zawsze rozmawiam bezpośrednio z Mistrzami i Nauczycielami. Nigdy nie przyszło jej nawet do głowy, że jest taka możliwość. Poczułam nagły przypływ szacunku i miłości, głęboko dziękując Władcom Kronik Akaszy za umożliwianie mi bezpośredniego dostępu do Mistrzów i Nauczycieli. ”

– Gabrielle Orr, Kroniki Akaszy

Więcej informacji na temat Kronik Akaszy znajdziesz na podstronie:
KRONIKI AKASZY

Terapeutyczne sesje Kronik Akaszy dostępne są na bieżąco online: przez Skype, Messenger, Zoom i telefonicznie; w języku polskim i angielskim.
W czasie post-pandemicznym również na żywo w Krakowie i raz na 2 miesiące w Łodzi.

Zapraszamy!

Żeby skorzystać z sesji Odczytu z Kronik Akaszy ⁑
NAPISZ LUB ZADZWOŃ DO NAS!

https://spaceluminous.com/kontakt/
576 877 236 – Annamaria (manager) & Irmina (osoba prowadząca)

Odpowiedz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *