„???? ??????? ?????, ?? ???????? ???? ?????.” – ????

Jeżeli od dawna zbierasz się do diety – oczyszczającej albo głodówki – teraz jest świetny czas na jej rozpoczęcie.

Zarówno jeśli chodzi o dietę na poziomie ciała, jak emocjonalną, mentalną, i duchową.

Astrologicznie, obecny czas niesie duży potencjał i sprzyja kuracjom oczyszczającym.
Ryby i Panna (nów w znaku Ryb i pełnia w znaku Panny) są znakami, które oryginalnie władają domami zdrowia 6 i 12.
Oba z nich są związane z tematami wybierania tego, co wartościowe, odżywcze; i odpuszczania – tego, co nagromadziliśmy (nadmiaru np. w postaci tłuszczu, Jowisz) w sobie, a co nas obciąża, odbierając nam radość i entuzjazm.

Ryby wchłaniają intuicyjnie, Panna poddaje rzeczy analizie i krytycznie ocenia. Panna czepia się i pamięta (Merkury), Ryby (Neptun) – odpuszczają i zapominają.Dodatkowo, jesteśmy w czasie, gdy Księżyc schodzi do nowiu, którego kulminacja będzie 2 marca w godzinach wieczornych.

Ogólnie rozpoczynanie postu, szczególnie jeśli Twoim celem jest schudnąć, jest zalecane w czasie malejącego Księżyca, bo wtedy jego energia sprzyja zmniejszaniu się rzeczy.

Księżyc, władca znaku Raka rządzi m. in. żołądkiem, piersiami i karmieniem się, oraz naszym fizycznym ciałem.

Jowisz, władca znaku Ryb i Strzelca, rządzi m. in. rozszerzaniem, powiększaniem i tkanką tłuszczową, także wątrobą. Neptun w znaku Ryb rządzi krwią, limfą, i rozlewaniem się (woda).

Zarządzana przez planetę Merkury Panna, która polaryzuje z Rybami, włada m. in. pracą jelit, ale także czasem zbiorów. Jej krytyczne i analityczne jakości mają na celu wybrać to, co wartościowe i odrzucić całą resztę, która nie jest potrzebna.3ciego marca rozpoczyna się Wielki Losar, czyli nowy rok Wodnego Tygrysa w systemie astrologii tybetańskiej.

Czas przed Losarem, czyli czas który mamy obecnie, szczególnie ostatnie 2 tygodnie poprzedniego roku, w systemie tybetańskim uważa się za okres, w którym cała nagromadzona z odchodzącego roku negatywna karma się odkłada i pracuje aktywnie.
Ten czas jest szczególnie skuteczny dla praktyk oczyszczających – zarówno duchowych jak i fizycznych.

Z perspektywy astrologii zachodniej, Ryby są związane z tym co się nagromadziło i z odpuszczeniem tego, co zalega i obciąża – dla zdrowia własnego, i dla dobra wszystkich istot.

Neptun jest jedną z planet pokoleniowych i kolektywnych, wkracza poza jednostkę. Siła do utrzymania wstrzemięźliwości (Panna) przychodzi z wyższych (Jowisz), ponadziemskich celów, ze sfery duchowej (Neptun w Rybach). Połączenie z wyższym wymiarem duchowym, aspiracja i intencja dla większego zysku jest tym, co pozwala się unosić ponad ziemskimi słabościami.Szeroko omówię te tematy w czasie live’a 2 marca – więcej informacji w opisie wydarzenia Astrolive 2 marca Nów w znaku RybOsobiście weszłam w dietę, w ostatnie dni – gdy Księżyc opuścił znak Strzelca i wkroczył znaku do Koziorożca, i planuję pozostać w nim przez cały okres Ryb; może dłużej po zakończeniu tego sezonu. Polecam to samo!

W systemie tybetańskim okres Losaru, czyli pierwsze 2 tygodnie nowego roku Wodnego Tygrysa są mocne energetycznie w tym sensie, że wszystko co wtedy robimy karmicznie ma zwielokrotniony rezultat (powoduje większe nagromadzenie karmy) niż w pozostałym czasie roku.

To znaczy, że w czasie Losaru warto jest np. odpuścić z diety mięso, warto jest przestrzegać postanowień i robić dobre uczynki.

Jeżeli nie chcesz albo nie możesz sobie pozwolić na post teraz i/lub w okresie Losaru, możesz wziąć np. 1-dniowe zobowiązania typu „Nie będę pił(a) alkoholu / nie będę jeść mięsa przez najbliższe 24 godziny.” – To też sprzyja gromadzeniu się zasług (merit) i dobrej karmy.

Zachęcam do obecności na Astrolive, gdzie będziemy pracować szczegółowo z energią obecnego czasu, tak żeby każdy z nas mógł jak najwięcej wynieść z tego czasu dla siebie ♡

Irmina Wrona

Astrolive – Nów w znaku Ryb 2 marca 2022 „Ocean miłości & Wybrzeże snów, marzeń i odpoczynku.”

???????????? ? ?????????? ???? ???? ????ł????. Ż??? ??łą???ć ?? ???:
1. Wyślij email, wpisując w tytule „Świadome śnienie” na: (Żeby dołączyć do listy mailowej, w tytule maila dopisz LISTA)
2. Po wysłaniu do nas maila o tytule „Świadome śnienie”, otrzymasz wiadomość z linkiem i hasłem do spotkania na zoom.
3. Kliknij w link – pojawi się możliwość ściągnięcia bezpłatnego programu zoom
4. Zainstaluj go na swoim komputerze
5. Następnie ponownie kliknij w link do live’a i dodaj hasło – otworzy się okno spotkania.Zapraszam na konsultacje astrologiczne, oraz na sesje indywidualne i warsztaty prowadzone różnymi metodami.

Praca z analizą horoskopu urodzeniowego człowieka, relacji (partnerskiej, rodzinnej, biznesowej, innej) lub projektu, zespołu czy firmy jest sesją terapeutyczną o wielopoziomowym działaniu.

Wszystkie sesje indywidualne i warsztaty dostępne są na bieżąco online via Skype, Messenger, Zoom i telefon. Istnieje możliwość zorganizowania spotkania na żywo w Krakowie i raz na czas w Łodzi

???????:

https://spaceluminous.com/kontakt/
516 615 773, 576 877 236 Irmina Wrona

?????:
Www: https://spaceluminous.com/ & directionfuture.biz
Facebook: Direction Future – Kierunek: Przyszłość Irmina Wrona
YT & Titktok: Direction Future

Odpowiedz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *