Już jutro, czyli we środę 2 marca wejdziemy w tematy śnienia i analizy snów ☾☉

12 marca będziemy mieć live w całości poświęcony analizie snu i marzeń sennych.

Natomiast jutro przyjrzymy się energiom, które rządzą procesami snu; – jako czasu, w którym jesteśmy umiejscowieni od momentu gdy kładziemy się do łóżka, do chwili gdy wstaliśmy i zaczynamy nasz dzień.

W czasie tych webinarów będziemy mówić o czynnikach, które sprzyjają temu, żeby nasz sen był harmonijny i spełniał swoją funkcję; funkcję regeneracji naszego ciała i resetu myśli.

Jednym z takich czynników jest miejsce, w którym spędzamy ten czas, wliczając w to ogólną energię w podobnym stopniu jak i detale, takie jak kolorystyka, elementy sypialni i przedmioty, które leżą wokół łóżka.

★彡★彡★彡

Od kilku lat w tym czasie roku, rządzonym przez Ryby, najczęściej przed pełnią w Pannie, albo w czasie nowiu w Rybach, decyduję się na większe lub mniejsze inwestycje, związane ze sferą snu.
Również pod kątem rozwijania swojej praktyki świadomego śnienia, ale przede wszystkim pod kątem polepszenia jakości snu.

Jednym z najlepszych zakupów był japoński futon, który zawsze chciałam mieć, ale nie było mnie na niego stać. Przez lata spałam na starych materacach, które dostawałam po kimś z rodziny lub znajomych, kto miał je wyrzucić(;

Polecam każdemu z Was odpowiednio dobrany futon. Kupowałam w ciemno przez internet. Nie do końca w ciemno, bo wybierałam zgodnie z intuicją; ale w tym sensie w ciemno, że nie widziałam tego przedmiotu na żywo przed kupieniem.

♡*♡ฅ ^ • ﻌ • ^ ฅ♡*♡

Rzeczywiście jest to najwygodniejszy materac na jakim spałam kiedykolwiek; a przez ostatnie kilkanaście lat miałam okazję spać w różnych miejscach na świecie, w tym również, w dość ekskluzywnych miejscach o wysokim standardzie.

Kiedy wyjeżdżam, nieważne gdzie i na jak długo, nawet na pojedynczą noc, – po powrocie do domu zawsze doceniam komfort położenia się do snu we własnym łóżku.

W kolejnych latach kupiłam nowe kołdry, prześcieradła i różne elementy wystroju sypialni.

posciel-w-piwonie-feng-shui-sypialni-prognoza-pogody-astrologiczna

Na fotkach tegoroczny zakup – dotarł do mnie wczoraj. Dobrałam do tego jeszcze baldachim – moje marzenie od czasu dzieciństwa, zawsze chciałam mieć łóżko z baldachimem.

★彡★彡★彡

Nawet drobna rzecz wprowadzona do sypialni z odpowiednią intencją może w znaczący sposób wpłynąć na jakość Twojego snu.

Szczególnie jeśli jesteś na duchowej ścieżce i korzystasz ze swoich snów, i przede wszystkim z czasu snu, jako wsparcia dla praktyki, polecam przyjrzeć się miejscu, w którym śpisz.

????? ???? ?????? ???????? ??? ???????? ?? ?ą ???????????
????? ?? ???????? ?????????? ? ???????? ?????????, ????? ??????? ??? ? ????, ????? ??????? ??????
???? ????? ??????? ????? ??? ??????? ??????? ?????
?? ?? ???????? ??? ??? ?????? ???????

♡*♡ฅ ^ • ﻌ • ^ ฅ♡*♡

Często obszernie rozpracowuję te kwestie, gdy prowadzę innych (i siebie) swoim autorskim programem „Rytuał snu”. Jedną trzecią naszego życia spędzamy we śnie, dlatego to jest ważne, znacznie ważniejsze niż mógłbyś/mogłabyś się spodziewać.

W medycynie tybetańskiej jest cały dział diagnozowania chorób na podstawie analizy snów. Jeśli wystarczy czasu, postaram się poruszyć ten temat w 2giej części obecnego cyklu o snach.

Szczególnie jeśli wybierasz się na najbliższe live’y (poniżej więcej informacji o nich) zachęcam do wprowadzenia nowego elementu do swojej sypialni. Takiego, który uzupełnia braki w Twoim życiu i może przywołać sny i energię, które będą dla Ciebie odżywcze i regenerujące.

Do zobaczenia wkrótce!

Irmina

(⁄ ⁄◕⁄‿⁄◕⁄ ⁄✿)

Zapraszam na 3 webinary o tematyce śnienia, które poprowadzę w marcu bieżącego roku przez Zoom.
Każde z wydarzeń ma osobny post oraz wydarzenie, w którym znajdziesz opis i kluczowe informacje.

W tym miejscu dowiesz się jakie są tematy przewodnie oraz terminy każdego ze spotkań.

Wydarzenia zaczynają się punktualnie, warto być 15 minut wcześniej. Obowiązują zapisy przez email. Instrukcję jak się zapisać znajdziesz w każdym z w wydarzeń, pod opisem na dole strony.

Uczestnictwo w webinarach jest bezpłatne.

feng shui sypialni piwonie direction future zdrowy sen

????? ? ????? ????. ??:??

Astrolive – Nów w znaku Ryb 2 marca 2022 „Ocean miłości & Wybrzeże snów, marzeń i odpoczynku.”

Ten live będzie charakterem podobny do „Domu w archetypowym znaczeniu” i „Astrolive 8 kwietnia 2020.”

Szczegółowo omówimy nów w znaku Ryb i energię czasu na marzec bieżącego roku 2022.

Szeroko i w metafizycznym ujęciu zbadamy poszczególne elementy tego czasu, jako mikroskopową próbkę tego, co w życiu każdego z nas przejawia się w wielkiej skali.

Poruszymy również tematy uzależnień i dróg wyjścia z nich.

Jak zawsze przyjrzymy się ustanawiającej się harmonii przeciwieństw, tym razem z innej niż wcześniej, bardziej neptunicznej perspektywy.

Link do wydarzenia: https://www.facebook.com/events/457285612737942/?????? ?? ????? ????. ??:??

Analiza snu. Sen jako wymiar życia & życie jako wymiar snu. – Live na Zoom 12 marca 2022

Często traktujemy sny jako coś osobnego, jakby oderwanego od życia. Tymczasem sen jest kontynuacją tego, co działo się w dzień, w czasie jawy; – z jednej strony. I tego, co było wielkie i ważne w skali naszego życia z drugiej.

Ten live będzie poświęcony analizie snu i pracy ze snami. Będzie on zawierał część teoretyczną i praktyczną, warsztatową.

Link do wydarzenia: https://www.facebook.com/events/485196683111667/

??ą??? ?? ????? ????. ??:??

Świadome śnienie jako praktyka rozwoju świadomości – Live na Zoom 18 marca 2022

Podczas tego webinaru, który będzie składał się z części teoretycznej i warsztatowej, będziemy pracować z tematem świadomego śnienia.

Poznasz proste i skuteczne techniki do wybudzania świadomości we śnie.

Program dedykowany jest dla osób początkujących i zaawansowanych w praktykach świadomego śnienia, w takim samym stopniu.

Link: https://www.facebook.com/events/479403627123250/JAK SIĘ ZAPISAĆ: Jest osobny zapis na każdy webinar. W danym wydarzeniu, pod opisem, na dole strony znajdziesz instrukcję jak się zapisać.

Live’y są bezpłatne, ale zamknięte. Po przysłaniu do nas zgłoszenia, otrzymasz email zwrotny z linkiem i hasłem do webinaru.

Opisy livów znajdziesz też na naszej stronie www (link w bio):

https://spaceluminous.com/

#analizasnów #śnienie #zdrowysen #medycynanaturalna #prognozapogody #nówwrybach #nówksiężyca #webinary #piwonie #marzeniasiespelniaja #marzeniezdzieciństwa #baldachim #dzieciństwo #młodość #odrodzenie #regeneracja #świadomysen #rozwojosobisty #warsztaty #zdrowie #bezpłatnewarsztaty #bezpłatnekonsultacje #zkotem #kotwpudełku #kosmogram #sypialniainspiracje #sypialnia #sypialniamarzen #sypialniamarzeńDo zobaczenia!

Irmina Wrona & Anna Maria Zaborniak

—▼・ᴥ・▼— —ฅ/ᐠ. ̫ .ᐟ\ฅ —Zapraszam na konsultacje astrologiczne, oraz na sesje indywidualne i warsztaty prowadzone różnymi metodami.

Praca z analizą horoskopu urodzeniowego człowieka, relacji (partnerskiej, rodzinnej, biznesowej, innej) lub projektu, zespołu czy firmy jest sesją terapeutyczną o wielopoziomowym działaniu.

Wszystkie sesje indywidualne i warsztaty dostępne są na bieżąco online via Skype, Messenger, Zoom i telefon. Istnieje możliwość zorganizowania spotkania na żywo w Krakowie i raz na czas w Łodzi

???????:

https://spaceluminous.com/kontakt/
576 877 236 Irmina

feng shui sypialni kocur

Odpowiedz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *