Art of money, czyli piękno finansowego świata

art of money sztuka zarabiania pieniędzy irmina wrona ustawienia rodowe kroniki akaszy konsultacje feng shui

Art of money, czyli piękno finansowego świata

Dla osób, które przekraczają progi finansowe, podróżują po szlakach mapy finansów, wspinają się po finansowych drabinach.


Energia pieniądza: Pieniądze są energią. Ja pozwalam ją dostrzec i nadać jej kierunek.Pieniądze przez lata były moją pasją. Od dziecka stanowiły obiekt mojego zainteresowania.
Z koncentracją lubiłam obserwować ich ruch w otoczeniu. Starałam się ustalić na jakich zasadach następuje ich przepływ.

Energia pieniędzy jest podobna do wody.

Kiedy wyobrazisz sobie ocean, jezioro, rzekę, strumienie, albo rury i kanały hydrauliczne; istnieją otwarte, jawne źródła i ukryte źródła. Czyste i skażone. Lepszej jakości i gorszej.
Stare, pierwotne, naturalnie powstałe; i nowe, sztuczne, stworzone mechanicznie.

Istnieją różne waluty.Świat pieniędzy też ma swoje pory roku i sezony.

Finanse danej osoby mają „ciało.” Pokazują i odbijają obraz jej życia i różne jego aspekty – obecne i z przeszłości. Czasami pokazują historię jej krewnych, przyjaciół, i jej przodków.Świat pieniędzy jest wielki i fascynujący. Przez lata nieprzerwanie zgłębiam tajniki sztuki pieniądza, zwiedzając kolejne, nowe obszary map finansowych.

Nie zawsze jestem na otwartym morzu. Są sezony gdy chodzę po obszarach cienia; i takie, gdy spędzam czas na oceanie. Znam drogi wyjścia z sytuacji kryzysowych.

Wiem czym charakteryzują się bramy, progi i korytarze pomiędzy danymi obszarami.

Chociaż cały czas poszerzam swoje kwalifikacje na szkoleniach, kursach, konferencjach i superwizjach, jestem przede wszystkim praktykiem.W swojej pracy stawiam na wymierny rezultat. Wynik, który jest uziemiony tak, że możemy zobaczyć wyraźny efekt w świecie materii.

Korzystam z wielu narzędzi, m. in. z Ustawień systemowych metodą Berta Hellingera, Kronik Akaszy, Astrologii, Feng shui.

Posiadam swoje autorskie programy pracy: Ciało finansowe, Sukces przez kryzys, Terapia firmy, Działanie męskiej i żeńskiej energii w biznesie, Dorosłość duchowa i Progi Saturna, Seksualność jako dawanie sobie prawa, Sukces – Co to jest i skąd to wziąć? & Inne.Jeżeli potrzebujesz przewodnika po tym niezwykle ciekawym i intrygującym świecie, zapraszam do wspólnej podróży.

Irmina WronaZapraszam na sesje indywidualne, szkolenia, warsztaty i kursy, dostępne w języku polskim i angielskim, osobiste i dla biznesu ღ ღ ღ

Pracuję różnymi metodami, w oparciu o m. in.

⚝Ustawienia Systemowe (certyfikat oficjalnej, głównej szkoły Berta Hellingera Szkoła Cichych Ustawień Gerhard Walper),
⚝naukę astrologii (studia w Moskiewska Akademia Astrologii, po 5 latach studiów),
⚝wiedzę feng shui (Yap Cheng Hai Academy, po kursie zaawansowanym),
⚝informacje z Kronik Akaszy (w przekazie od Gabrielle Orr),
⚝wzorce coex i matryce okołoporodowe psychologii transpersonalnej (w ujęciu Stanislava Grofa),
⚝terapię traumy (różne systemy, w tym Ustawienia intencji w modelu Franza Rupperta i inne),
& Więcej.Wszystkie sesje dostępne są na bieżąco online i przez telefon.

Istnieje możliwość zorganizowania spotkania na żywo w Krakowie, Katowicach i Łodzi, okazjonalnie też w innych miastach w Polsce i poza.

Www: https://spaceluminous.com/ & directionfuture.biz
Instagram: https://www.instagram.com/directionfuture/
Facebook: https://www.facebook.com/SoulsOfSpace
YT & Titktok: Direction Future


516 615 773, 576 877 236 Irmina
https://spaceluminous.com/

#pieniądze #ustawienia #biznesowe #ustawieniasystemowe #konstelacjesystemowe #kronikiakaszy #konsultacje #fengshui #znakizodiaku #ezoteryka #finansowe #szkolenia #warsztaty #kursyonline #sukces #progifinansowe #bogactwo #odzeradomilionera #prawoprzyciągania #pieniadze #finanse #własnafirma #mojafirma #wodnysmok #rokkrólika #rokzająca #chińskinowyrok #energiapieniędzy #energiapieniądza

Odpowiedz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *