Harmonijne położenie łóżka z perspektywy Feng Shui

konsultacja feng shui sypialnia według feng shui

Dziś 20 marca 2021 roku, czyli pierwszy dzień nowego roku słonecznego. O godzinie 10:37 Słońce opuściło przedwiosenny, „senny” znak Ryb i przeszło do znaku Barana, tym samym dając impuls na rozpoczęcie działań wiosennych.

Od dzisiaj do 21 czerwca dni będą się wydłużały, a noce będą stawały się krótsze. Przełom zimy i wiosny jest czasem, który sprzyja zadbaniu o zdrowie; a za sobą mamy, położony jakby „na progu wiosny” Światowy Dzień Snu.

konsultacje feng shui irmina wrona astrologia elekcyjna

Z tej okazji zamieszczamy fragment rozdziału z książki „Feng Shui dla żółtodziobów” autorzy: Elizabeth Moran, Joseph Yu, Val Biktashev.

Przy tym trzeba zaznaczyć, że samo właściwe ułożenie łóżka w przestrzeni sypialnej jeszcze nie jest gwarancją dobrego Feng Shui. Istotne znaczenie mają też kwestie takie jak np. czas, kiedy się urodziliśmy oraz obecny czas, w którym żyjemy, pomieszczenia sąsiadujące z sypialnią i inne.

„Zrozumiałe jest, że powinniśmy uczynić wszystko, żeby zapewnić sobie spokojny sen. W końcu jedną trzecią życia spędzamy w sypialni. Pomijając takie czynniki, jak kształt pokoju i jego kolor przedstawiamy kilka ustawień łóżka, których powinieneś unikać:

1. Łóżko nie powinno stać naprzeciwko drzwi. Przepływ qi będzie przeszkadzał w śnie. 
2. Z tego samego powodu łóżko nie powinno być ustawione przy ścianie, na której znajdują się drzwi. 
3. Łóżko nie powinno stać pod oknem. wiatr i deszcz uniemożliwią spokojny odpoczynek. 
4. Łóżko nie powinno stać między drzwiami, a oknem. Tunel powietrzny spowoduje zakłócenia. 
5. Łóżko nie powinno stać pod kątem. Silne wsparcie czarnego żółwia sprawi, że poczujesz się bezpieczniej, uniemożliwiając Babie Jadze zaczajenie się w jakimś mrocznym kącie. 
6. Nie powinieneś też spać pod belkami stropowymi. Belki sprawiają, że qi wytwarza efekt fali, a skierowane ku dołowi ciśnienie wpływa nie tylko na sen, ale także na stan zdrowia.

Nieharmonijne ułożenia łóżka w Feng Shui

Gdzie jest więc idealne miejsce na ustawienie łóżka? Powinno być ustawione przy równoległej ścianie lub prostopadle do drzwi, na tyle daleko od okna żeby nie niepokoiło cię bezpośrednie uderzenie wpływającej qi. Ponadto do łóżka powinien być dostęp z obu stron.

feng shui poland konsultacje astrologiczne33
Właściwe rozmieszczenie łóżka w sypialni

Zanim zaczniesz przestawiać meble, musisz się nauczyć wyznaczać korzystne dla siebie kierunki. Dopiero wtedy będziesz mógł dokonać fachowej oceny.” 

W przyszłości będziemy publikować więcej wpisów na temat Feng Shui, i z radością pragniemy poinformować, że za jakiś czas w naszej ofercie dostępne będą też konsultacje Feng Shui.

Tymczasem zapraszamy na indywidualne sesje terapeutyczne m. in. Ustawienia systemowe, Konsultacje astrologiczne, Odczyty z Kronik Akaszy.

Większość z obecnie dostępnych usług znajdziesz tutaj.

japońskie haiku feng shui astrologiczna wiosna

ZAPISY & KONTAKT:

https://spaceluminous.com/kontakt/
576 877 236 – Annamaria (manager) & Irmina (osoba prowadząca)

Odpowiedz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *