???? ???? ??????? ??????? ?? ????????? ? ??? ??? ? ???? ????????? – ?????????? ?????????

& ??????????? ????????? ????????

Sumienie grupowe
Ukryta lojalność wobec innych członków systemu, która blokuje nas przed szczęściem

Porządki miłości, ruchy ducha i wiedzące pole w Ustawieniach

Ustawienia są metodą holistyczną. Metodą, która patrzy na osobę jako na większą całość; i pod tym względem, że ta osoba jest składową wśród innych składowych tworzących pewną strukturę, którą jest system rodzinny.

Metoda ustawień systemowych jest holistyczna również w tym sensie, że dana osoba i jej problemy zostały zbudowane i manifestują się jako efekt różnych ułożeń, wzajemności. I dokładnie takie jakie są pokazują lub wskazują na osoby, które za nimi stoją – bo niekoniecznie nasze problemy to są nasze problemy.

Czasami próbujemy rozwiązać problemy za kogoś innego i ustawienia potrafią nam to pokazywać.

Czasami dlatego, że jest nam kogoś żal, podświadomie obciążamy się sami albo nie dajemy sobie prawa do czegoś.

Jak może wyglądać taka sytuacja:

Na przykład wszystkie siostry, niech będzie że jest ich kilka, mają nieszczęśliwe związki. Mama też jest po rozwodzie. W takiej sytuacji dość często wyzwaniem dla tej osoby (klienta/ki) jest mieć szczęśliwy związek.

Bo pozostaje pewne połączenie z innymi kobietami w jej systemie, i działa tam również sumienie grupowe (ukryta lojalność wobec innych członków/części systemu jako całości).

W głębokich warstwach emocji (np. jej dziecięca część tzw. wewnętrzne dziecko), klientka może odczuwać:
 ‘Jak ja bym mogła? Jak to by wyglądało? Przecież ja nie mam prawa. Wy (moje siostry) tak cierpicie, a ja bym tutaj miała tak po prostu mieć wspaniały związek?  Dostawać prezenty, nie pracować, tylko np. jeździć na wakacje i się cieszyć? Przecież to byłoby niesprawiedliwe’.

Takie wzorce często się obserwuje – i wtedy w ustawieniach jest możliwość zrobienia z tym porządku.

Po pierwsze musimy zrozumieć, że nawet jeżeli siostry są nieszczęśliwe, to to, że Ty też jesteś nieszczęśliwa(y), nie wprowadza więcej szczęścia, ani do ich życia ani do Twojego.

Dobre jakości jak np. szczęście dla wielu osób i systemów rodzinnych są jak kosmici. Ludzie nie znają ich, i boją się ich jak diabeł święconej wody.

Dodatkowo sumienie grupowe nie pomaga, ponieważ jeśli chcesz zdecydować się na przykład na szczęście, bogactwo, radość albo inną dobrą jakość, jednocześnie czujesz się tak, jakbyś miał(a) dokonać zdrady.

Skoro inni cierpią, a ja bym się wyłamał(a) – to byłoby nielojalne.

Co zrobić, żeby przebić się przez te blokady, które na duchowych poziomach zatrzymują / powstrzymują nas przed zbliżeniem się do szczęścia? Lub do innej dobrej energii.  

Najczęściej w tej sytuacji powinniśmy sobie uświadomić, że nieszczęścia w naszej rodzinie było i jest już wystarczająco dużo. Że już wystarczy tego nieszczęścia. Jest już wystarczająco, nie potrzeba więcej.

Nawet żeby siostry trochę odciążyć od tej góry zmartwień, wygodniej będzie jeżeli przynajmniej Ty dasz sobie dostęp do szczęścia. Dostęp do lepszej życiowej sytuacji.

Wtedy szczęście może też zacząć się rozprzestrzeniać.

Irmina Wrona

Więcej informacji o ustawieniach znajdziesz na podstronie Ustawienia Systemowe

—ฅ/ᐠ. ̫ .ᐟ\ฅ — —ฅ/ᐠ. ̫ .ᐟ\ฅ — —ฅ/ᐠ. ̫ .ᐟ\ฅ —

Zapraszam na sesje indywidualne ustawień oraz prowadzone innymi metodami, dostępne w języku polskim i angielskim.

Wszystkie sesje dostępne są na bieżąco online via Skype, Messenger, Zoom i przez telefon. Istnieje możliwość zorganizowania spotkania na żywo w Krakowie i raz na czas w Łodzi.

?Kontakt:
?
?https://spaceluminous.com/kontakt/
☎️516 615 773, 576 877 236 Irmina

Odpowiedz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *